0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Подарунки мотоциклісту

Найкращий мій подаруночок це…

Прикраси для байкерів

Ви знаєте людей, котрі люблять і навіть поклоняються мотоциклам? Причому настільки, що мотоцикл і спілкування з однодумцями стало для них найчастіше основним сенсом життя? Якщо знаєте, то я не відкрию вам секрету, що, незважаючи на їх суворий зовнішній вигляд і приховані за дзеркальним забралом шолома очі, у душі вони такі ж люди, зі своїм набором слабкостей, які потребують теплоти та турботи. А ось зовні вони сильно відрізняються від звичайних людей, у тому числі й різними прикрасами як на одязі, так і на своєму байку.

Подарунок мотоциклісту

Байкери та рокери створюють собі особливі образи. Так, наприклад, хлопці наслідують чоловіків, які явно не проти виглядати сильними і навіть брутальними. Рев потужного двигуна в поєднанні з далеко не мелодійними композиціями важкого року припускають, що ви маєте справу з людиною, що любить драйв, швидкість і здатного ризикувати. А коли знаєш з ким і з чим маєш справу, то підібрати подарунок стає не такою вже й складною справою. Особливо якщо у вас за плечима такий друг і порадник, як інтернет-магазин «Мотоквартал».

Подарунковий сертифікат

Хорошим подарунком байкеру чи подарунком мотоциклісту на день народження може стати подарунковий сертифікат. Переваги такого подарунка є очевидними. Це не гроші, які можна непомітно розтратити на речі, які не мають жодного відношення до мотоциклів. У той же час це не якась там дрібничка, яка обдаровуваному мотоциклістові ніколи не знадобиться. Він має можливість самостійно вибрати собі подарунок справді необхідний, яким він із задоволенням користуватиметься і згадуватиме лише хорошими словами своїх друзів, які подарували подарунковий сертифікат.

Мото брелоки

Ще одним бажаним подарунком для байкера може стати брелок. Ця річ може не лише вказувати на стиль свого господаря, а й практично надавати допомогу, наприклад, у запобіганні втраті ключів. Крім того брелоки можуть виконувати функцію відкривалки для пляшок, міні-ліхтарика, пудрениці, дистанційного пульта та багатьох інших речей. Брелок це прикраса чи аксесуар. Виконуватись може у вигляді підвіски на ланцюжку, браслеті, кільці для ключів та ін.

Звичайно, перелік подарунків для байкерів чи мотоциклістів не обмежується переліченими вище позиціями. Все залежить від індивідуальних переваг того, кому ви збираєтесь зробити подарунок. Навряд чи людям, що захоплюються мотоциклами, підійдуть гламурні або легковажні подарунки. А ось вироби з металу, шкіри, прикраси, що символізують свободу, незалежність, символи, що вказують на належність до особливої касти – ось мрія будь-якого байкера. Допоможіть здійсненню мрії, а наш сайт вам допоможе!

 
Відображення:
Вгору