0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Покришки для вело і самокатів

Вело і самокати

Транспортний засіб, який можна надати руху за допомогою м'язової сили людини, називають велосипедом. У переважній більшості випадків вплив м'язової сили відбувається за допомогою ножних педалей  і вкрай рідко через важелі встановлені у верхній частині велосипеда. В основному велосипед постачають двома колесами, хоча зустрічаються екземпляри як з трьома, так і з великою кількістю коліс. Як засіб пересування велосипед почав використовуватися задовго до появи громадського транспорту, тобто ще в ті часи, коли про автобуси, тролейбуси та ін. нічого не було відомо. В даний час велосипед став популярним не тільки як активний засіб пересування в населених пунктах, але і в спортивних або туристичних цілях. Сучасні велосипеди дозволяють встановлювати на них електричні приводи, які значно розширюють їх застосування. Перший прообраз велосипеда створив німецький професор барон Карл фон Дрез із Карлсруе ще 1817 року, запатентувавши його наступного року.

Вело и самокаты

Історія створення

Але, за великим рахунком, це був ще не велосипед, а швидше самокат на двох колесах. Раму виготовляли з деревини, кермо було, а от педалі були відсутні. Популярними стали моделі, у яких діаметр переднього та заднього колеса значно відрізнялися один від одного. Що стосується велосипедів, обладнаних ланцюговою передачею із приводом на заднє колесо, то вони з'явилися лише у 1884 році. Колеса вирівнялися в діаметрі і зовнішній вигляд цілком став порівняним із сучасними моделями велосипедів. Для водія встановили сідло, яке розмістилося між колесами. Правильний підбір велосипеда передбачає насамперед враховувати зростання людини. Велосипед можна регулювати по висоті в районі керма та сідла. Зазвичай виробники розраховують висоту виробу виходячи із середнього зростання людини, внаслідок чого тим, хто має зростання від 155 до 185 сантиметрів, підібрати велосипед по зростанню не важко. Залежно від зростання підбирають розмір рами, що вказується у дюймах. Існують таблиці розмірів рам, якими кожен бажаючий може самостійно підібрати собі велосипед.

Типи велосипедів

На сьогоднішній день розрізняють п'ять типів велосипедів. Найбільшою популярністю користуються гірські екземпляри, які вважаються одними з найнадійніших та універсальних велосипедів. Їхньою відмінністю є такі елементи, як масивна рама, широкі і потужні колеса, протектор, на яких не можна не звернути уваги. Плюс до цього найчастіше на такі велосипеди встановлюють дискові гальма, задню підвіску та амортизаційну вилку. З таким велосипедом не буде страшно навіть на легкому бездоріжжі, крім того, передбачається, що він забезпечить можливість активної та динамічної їзди. Звичайно, посадку на гірському велосипеді комфортною не назвеш, але для любителів прямої посадки та спокійної, не екстремальної їзди, слід зупинити свій вибір на міському велосипеді. Серед безлічі варіацій на тему «міський велосипед», слід зазначити такі, як класичний, прогулянковий, ретро та багато інших. Дорожні велосипеди в першу чергу призначені для використання в міських умовах і на двадцяти восьми дюймових колесах чудово котяться асфальтованими вулицями, полегшуючи водіям процес обертання педалей.

Шины для вело и самокатов

Де купити

Що стосується самокатів, то їх історія почалася в давнину. Доступні зображення на фресках, що залишилися на місці будівництва єгипетських пірамід, повністю підтверджують факт використання самокатів. В даний час є самокати, які використовують електричну енергію. За більш детальною інформацією звертайтесь до нашого інтернет-магазину, де отримаєте можливість:

  • купити вело і самокати;
  • скористатися каталогами вело та самокатів;
  • дізнатися ціни на вело та самокати та придбати необхідне недорого;
  • замовити вело і самокати з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України.
Відображення:
Вгору