0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Вакуумні крани (насоси)

Крани паливні

 
Для чого слугує водопровідний кран, ми всі з вами знаємо, оскільки користуємося ним щодня. А ось передбачений у конструкції мотоцикла вакуумний паливний кран, виглядає інакше, принцип дії у нього інший, хоча призначення за своєю суттю однакове, а саме подача необхідної кількості палива до карбюратора двигуна мотоцикла.

Отримати уявлення про те, як виглядає паливний кран, можна розглянути це зображення:
 
 

Механізм його досить простий. Однак функції, які він виконує, дуже важливі для роботи двигуна мотоцикла і для економії ваших коштів, що витрачаються на придбання палива, втім, як і для безпеки водія мотоцикла, включаючи комфорт, який він отримує при поїздках. Враховуючи адекватні ціни на вакуумні паливні крани у нашому інтернет магазині, купити його, хоч у Києві, хоч в інших містах України для вас не буде накладно.

А тепер коротко про роботу паливного крана. Усередині його корпусу знаходиться зворотна пружина, яка і притискає наявну там мембрану до паливного каналу. В результаті паливний канал виявляється закритим. Однак при заведеному двигуні мотоцикла у впускному колекторі утворюється розрядження, яке завдяки прогумованій трубці передається до мембрани. В результаті мембрана відкриває паливний канал, попередньо стиснувши пружину. Паливо отримує можливість не відчуваючи перешкод надходити в карбюратор.

Зворотний процес спостерігається в тому випадку, якщо двигун буде заглушений, незалежно від того яким способом зупинка двигуна буде здійснена. У впускному колекторі розрядження зменшується і пружина зворотна повертає мембрану в колишнє положення, яке відповідає повному перекриттю паливного каналу. Встановлюватись такі крани можуть прямо в паливний бак або на раму мотоцикла.

 
Відображення:
Вгору