0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Варіатори передні

Варіатори

 
 
Якщо говорити спрощено, то безступінчаста механічна передача називається варіатором. Використовують його з метою плавної зміни обертання частоти веденого валу. Загальне уявлення про варіатор можна отримати, розглядаючи фотографію, розміщену нижче.

 


Як правило, встановлюється клинопасовий варіатор. Клиновидний ремінь з'єднує провідний і ведучий вали, а вирішальне значення в роботі такого варіатора має кількість обертів двигуна. Ця обставина є одним із недоліків варіатора, оскільки при збільшенні навантаження на заднє колесо передавальне число залишається незмінним.

 А ось так схематично виглядає шків з клиноподібним ременем.

Клиноподібний ремінь має в розрізі трапецієподібну форму. Знос бічних поверхонь такого ременя призводить до його занурення в пази шківа, що продовжує термін експлуатації деталі і забезпечує хороший контакт між самим ременем і шківом.

Окремо можна розглядати такі питання, як пристрій провідного відцентрового шківа варіатора, пристрій веденого шківа, і говорити про те, як змінюється передатне число.

Однак для нас зараз важливіше проаналізувати, які деталі та запасні частини пропонує інтернет-магазин у розділі «Варіатори передні, задні». Список виходить досить великий, а проаналізувати його можна вивчивши сторінки відповідного розділу нашого сайту. Безумовно, всі фірми-постачальники зазначених у переліку деталей гарантують їхню якість і надійність.

Безаварійної їзди на технічно справному транспортному засобі. А коли прийде час замінити деталь, що прийшла в непридатність, звертайтеся в інтернет-магазин MOTOKVARTAL. Наші консультанти завжди нададуть Вам допомогу у правильному доборі запасних частин. Звертаємо Вашу увагу, що на головній сторінці сайту, у рядку пошуку завдяки системі фільтрів, Ви за бажання можете швидко підібрати необхідну Вам запасну частину самостійно. З термінами та способами доставки можна ознайомитись у розділі «Контакти».

Телефонуйте, приходьте, пишіть – ми завжди раді!

Передній варіатор на скутер.

У певний момент практично кожен власник скутера стикається із необхідністю заміни переднього шківа варіатора. Деяким доводиться міняти передній варіатор на скутер через поломку деталі, інші роблять це, щоб досягти кращих показників динаміки скутера. Але питання вибору цього виробу виникає у будь-якій ситуації.

Недорогі передні варіатори для скутерів

Спочатку необхідно розібрати варіанти заміни стандартного варіатора бюджетними рішеннями, де представлено досить багато виробів. Більшість цих варіаторів є приблизно однакової якості, за рідкісними винятками, які складає продукція брендів DLH і DONGXIN.

Незважаючи на свою доступність, такі варіатори передні на скутер в Києві мають правильну геометрію шківа, досить якісну метало-керамічну втулку, а також прості, але стійкі до стирання ролики разом з гідно виконаною внутрішньою частиною.

Деякі вироби мають спортивну геометрію шківа. Майже на всіх встановлені не найдешевші ролики. Більшість продукції включає мідно-графітові втулки, які не відрізняються своєю довговічністю, але мають підвищений коефіцієнт ковзання, що позитивно позначається на характеристиках роботи даних девайсів.

Оригінальні варіатори на скутер

Наступна категорія варіаторів – це якісні оригінальні варіатори таких виробників як KOSO. Купити передній варіатор на скутер цього виробництва означає отримати деталь, випущену на відповідних підприємствах Тайваню. І з усіх перерахованих вище виробів саме компанія KOSO має найвищу якість, але при цьому не найнижчу ціну.

Втім, якщо порівнювати їх, наприклад, з будь-якими іменитими італійськими виробниками, ціна переднього варіатора від тайванського бренду буде більш ніж доступною.

Як встановити новий передній варіатор скутера

Процедура заміни переднього варіатора скутера без застосування спеціальних інструментів стає досить важкою і навіть неможливою. Будь-які спроби використовувати різні підручні засоби, щоб встановити недорогі передні варіатори, можуть призвести до серйозних проблем з технікою. Так що варто заздалегідь придбати спеціальні зйомники або зробити їх своїми руками, скориставшись поширеними інструкціями з Мережі.

Передній варіатор на скутер, залежно від моделі, може вимагати наявність різних знімачів у зв'язку з тією чи іншою конструкцією крильчатки агрегату. Якщо такий інструмент є у вашому розпорядженні, всі подальші дії здійснюються за єдиною схемою. Штифти інструменту вставляються в спеціальні пази крильчатки, на гайку надівається ключ, важелі знімання упираються або дотримуються рукою, після чого викручується гайка цапфи.

Серед найпопулярніших процедур, що виконуються з переднім варіатором малокубатурної мототехніки, можна виділити монтаж нового вузла з полегшеними грузиками, що дозволяє значно покращити динаміку транспортного засобу.

До того, як придбати тюнінговані варіатори передні в Україні, необхідно точно оцінити необхідну масу грузиків, адже занадто серйозне зменшення їх ваги щодо базових деталей лише погіршить параметри скутера. Найвигідніше купувати всю систему в зборі із заводським оптимальним налаштуванням, що забезпечить отримання кращих робочих параметрів.

Де придбати передній варіатор на скутер в Україні.

Підбираючи для свого двоколісного транспортного засобу передній варіатор, важливо не лише приділити увагу характеристикам виробів, а й вибрати надійного постачальника, який надає якісну продукцію від відомих світових компаній. Саме так ви отримаєте у своє розпорядження вироби, що відповідають усім заявленим властивостям.

Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує українським мотовласникам можливість купити передні варіатори за найдоступнішими цінами. Ми безпосередньо співпрацюємо з найкращими виробниками мотозапчастин та забезпечуємо широкий асортимент продукції для скутерів. Досвідчені консультанти нашого магазину допоможуть зробити правильний вибір деталей!

Відображення:
Вгору