0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Сидіння

Сидіння

На перший погляд мотоциклетне сидіння не є надто вже таким важливим елементом мототранспортного засобу. Але ніхто не заперечуватиме того факту, що саме сидіння мотоцикла здатне створити комфортні умови при їзді на мотоциклі своєму господареві. А якщо є комфорт, то, безумовно, безпека поїздок на мотоциклі незмірно зростає. Всі люди, у тому числі й водії мотоциклів, відрізняються один від одного не лише рисами обличчя, а й такими показниками, як комплекція, зростання, вага, довжина кінцівок, а саме рук та ніг. А якщо так, то повинні існувати налаштування в мотоциклі, за допомогою яких кожен водій мотоцикла міг би домогтися найбільш зручної посадки для себе. При виготовленні сидінь для мотоциклів з метою найбільшої оптимізації ергономіки своїх виробів конструктори та дизайнери приділяють особливу увагу таким параметрам, як висота сидіння. Крім того вони вважають за необхідне враховувати довжину, виміряну за внутрішнім швом штанів.

Про висоту сидіння

Висота сидіння не залежить від водія мотоцикла. Вона визначається завдяки технічним характеристикам, які залежать від класу та типу мотоцикла. Кожен мотоцикл має свою встановлену виробником масу, а також центр ваги, який також є індивідуальним для кожного мотоцикла. При покупці мотоцикла його набувач повинен обов'язково враховувати ці моменти. А ось саме сидіння має забезпечувати широкі можливості його налаштування. Якщо водій мотоцикла при покупці врахував, на якій висоті знаходиться сидіння і наскільки воно на даній моделі мотоцикла піддається регулюванню, контролювати свій мотоцикл під час руху, навіть в умовах насиченого міського трафіку, йому буде не важко. Головне, щоб при зупинках він мав можливість стійко стати на дорожнє покриття обома ногами. У цьому випадку можна вважати, що весь мотоцикл загалом, і сидіння, зокрема, йому повністю підходять.

Про виробників сидінь

Забезпечити зручну посадку мотоцикліста дозволяють вироби таких відомих компаній, як EVO, KOMATCU, Le Pera, SADDLEMEN, Viper, а також багато підприємств, що розташовані на території Китайської республіки. Вищеперелічені компанії вже давно зарекомендували себе, як виробники якісної, надійної і якщо йдеться про мотоциклетні сидіння, то й зручну продукцію. Покупці із задоволенням купують їхню продукцію, тому що впевнені в тому, що вона служитиме їм тривалий час і не прийде в непридатність раніше встановленого терміну. Що ж до продукції китайських підприємств, то тут спостерігається суттєвий прогрес і за якістю їхнього виробу дедалі більше наближається до вимог європейських стандартів. А ось своїм асортиментом чи різноманітністю, а також ціновою політикою вироби китайських підприємств є навіть більш привабливими, ніж аналогічні вироби європейських компаній.

Про регулювання сидіння

Купуючи мотоцикл рекомендуємо звернути увагу на можливості підстроювання сидіння по висоті завдяки таким технічним можливостям:

  • налаштування, як труб, розташованих на вилці мотоцикла, так і стійки, яка виконує амортизаційну роль і не має ступенів;
  • налаштування з використанням спеціального заводського набору, за допомогою якого можна здійснити заниження підвіски;
  • налаштування за допомогою кріплення, яке має можливість регулювати сидіння водія мотоцикла, опускаючи його орієнтовно на тридцять міліметрів, причому не виникає необхідності прикладати серйозних зусиль або застосовувати інструмент;

При виникненні необхідності здійснити заміну сидіння мотоцикла звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте такі можливості:

  • купити сидіння відповідні до марки та типу вашого мотоцикла;
  • замовити сидіння мотоцикла з доставкою до будь-якого міста України, у тому числі місто Київ;
  • скористатися каталогом сидінь для мотоциклів;
  • дізнатися ціну на сидіння для свого мотоцикла та придбати його недорого;
Відображення:
Вгору