0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Інструмент для генераторів

Інструмент для генераторів

Усі сучасні транспортні засоби, включаючи скутери, мотоцикли та іншу мототранспортну техніку, мають електричну систему. Одним з найважливіших компонентів цієї системи є генератор, завданням якого є вироблення електричного струму і постачання ним усіх споживачів електричної енергії транспортного засобу. Габаритні та вказівні вогні, система запалювання, фари, різні прилади та датчики, що забезпечуються електричним струмом, саме від генератора. Крім того, під час роботи двигуна, генератор здійснює заряджання акумуляторної батареї, без якої пуск двигуна за допомогою стартера, був би неможливий. У скутерах використовують генератори, що мають дуже простий принцип дії. Для виконання функцій генератора застосовують звичайне магдино, а це, як відомо, динамо-машина поєднана з магнето і плюс маховик. Крім того, в цьому пристрої можна виявити дві обмотки, що відрізняються вольтажем, причому одна з них, є високовольтною і виробляє електроенергію, що йде на систему запалення. Що стосується іншої обмотки, її низького вольтажу цілком вистачає для зарядки акумуляторної батареї і забезпечення роботи освітлювальних приладів скутера.

Змінний та постійний струм

Для того, щоб електроенергія почала генеруватися, повинна виникнути електромагнітна індукція, чого добиваються обертанням колінчастого валу, на якому знаходиться маховик із встановленими навколо котушок постійними магнітами. Завдяки зміні магнітного поля відбувається процес індукції напруги, яка залежить від кількості витків обмотки. Що стосується саме генераторів, що встановлюються на скутери, то вони здатні виробляти тільки змінний струм, адже як відомо, для роботи багатьох приладів, у тому числі для зарядки акумуляторної батареї, необхідний постійний електричний струм. Звідси виникла потреба застосування спеціальних діодних випрямлячів. У їхнє завдання входить перетворення змінної напруги в постійний струм. В результаті, будь-який пристрій, встановлений в електричній системі скутера, отримує можливість працювати в установленому порядку.

Інструмент для обслуговування та ремонту

Не обійтися генератору і без регулятора напруги, оскільки колінчастий вал двигуна обертається не з постійною швидкістю, що викликає зміни величини напруги. Регулятор напруги можуть поєднувати з діодним випрямлячем, або встановлювати абсолютно автономне реле. Як правило, напруга, що виробляється генератором перевищує необхідні величини, у зв'язку з чим його обмежують, щоб не допустити виходу з ладу споживачів електричної енергії. Однак, надвиробництво електричної енергії генератором скутера, зовсім не позначає, що можна безконтрольно навішувати додаткові електроприлади, так як зрештою потужності генератора на всіх може не вистачити і тоді доведеться від чогось відмовлятися, або встановлювати потужніший генератор. Як і будь-який інший електричний пристрій, генератор потребує планового технічного обслуговування, яке неможливо здійснити без спеціального інструменту. Насамперед майстру знадобляться різноманітні гайкові ключі, знімники та насадки.

Де купити

Найбільш використовуваним діагностичним інструментом при ремонті та обслуговуванні генератора, після електричного тестера, є вилки навантаження, переважно з цифровою системою оповіщення. Що стосується знімачів, то найбільш затребуваними вважаються інструменти, що дозволяють зробити розбирання магнето, ротора і магніту генератора. Всім, хто бажає записатися в ряди майстрів з ремонту та обслуговування генераторів, рекомендуємо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити інструмент для генераторів;;
  • замовити інструмент для генераторів з доставкою до будь-якого населеного пункту України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом інструменту для генератора;
  • дізнатися ціни на інструмент для генератора та придбати необхідний недорого.
Відображення:
Вгору