0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ковзачі

Купити слайдери варіатора на скутер в Україні

Дуже поширеною причиною несправності варіатора скутера є зношування напрямних - слайдерів варіатора. Деталі є пластиковими скобами, які відіграють роль напрямних під час руху пластини, що контролює у свою чергу винос роликів.

Слайдери також виступають демпфером між шківом варіатора та самою пластиною. Зазвичай роботу варіатора зі зношеними напрямними, можна відрізнити за характерним звуком, що дзвінить. Для виправлення ситуації варто купити слайдери варіатора у Києві. Втім, трапляються ситуації, коли на поверхні шківа вже видно вироблення від слайдерів. При такому варіанті слід замінити шків варіатора.

Принцип дії варіатора та слайдерів скутера

Варіатор відноситься до основних складових трансмісії скутера. Основне завдання, яке стоїть перед варіатором, полягає у забезпеченні необхідного режиму швидкості. Як правило, одним з найпопулярніших варіаторів вважається клинопасовий.

Якість роботи варіатора безпосередньо залежить від кількості оборотів двигуна, також для підвищення продуктивності може знадобитися купити слайдери варіатора. Принцип роботи вузла є дуже простим, особливо в порівнянні з механічною коробкою передач. До того ж, у разі поломки ремонтні роботи обходяться в рази дешевше, ніж ручна коробка передач.

Основними елементами вважаються два шківи та ремінь. Розрізаний ремінь має трапецієподібну форму, а клинопасовим його називають за принципом роботи - перехід виробу на максимальний радіус подібний до клину. Під час витрати шківів, радіус стає меншим, і скутер втрачає швидкість. Для вирішення проблеми використовують нові дешеві демпферні гумки на мопед.

Ключовою умовою стабільної роботи варіатора є його щільність на шківах, відсутність ковзання. Досвідчені користувачі даної техніки стверджують, що повної відсутності прослизання не уникнути, але необхідно максимально його знизити. У разі сильного прослизання робота всієї трансмісії буде під загрозою, при цьому поломок та заміни деталей не уникнути. До того ж ККД значно знижується.

Яскравим прикладом прослизання є вибулі обороти двигуна на самому старті (двигун як би працює, але рух техніки не значний). Також прослизання ременя безпосередньо залежить від пружини шківа. Якщо вона втратила свою жорсткість, необхідно замінити її. Крім цього нестабільна, погіршена робота може бути через знос самого ременя, але може знадобитися купити демпферні гумки на заміну зношеним.

Для чого ще можна замінити варіатор та слайдери

Найчастіше виробники скутерів обмежують потужність двигуна за допомогою встановлення стандартного варіатора та відсіканням у комутаторі. За мінімального бюджету актуально підвищити потужність двигуна установкою спортивного аналога. Якщо грамотно вибрати та купити демпферні гумки в Україні, проблеми повільного набору швидкості та максималки залишаться позаду.

Динамічні якості та максимальна швидкість відразу ж підвищуються після встановлення деталей, а потенціал трансмісії збільшується у рази. Щоб максимально підвищити прогресивність та віддачу двигуна, разом із спортивним варіатором необхідно провести встановлення циліндро-поршневої групи.

Які деталі краще обирати? Щоб підвищити потужність малокубатурних скутерів, можна придбати спортивний варіатор на 50 кубовий двигун. Також варто завжди вибирати продукцію від відомих брендів, тим більше, що ціна на ковзачі варіатора високої якості сьогодні не буде надто високою.

Де придбати слайдери варіатора на скутер в Україні

Інтернет-магазин Мотоквартал співпрацює безпосередньо зі світовими виробниками мотозапчастин та пропонує своїм клієнтам тільки якісну оригінальну продукцію за найкращими цінами, в чому вже багато мотолюбителів з України. Наш каталог ковзників варіатора містить найкращі варіанти виробів, а кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати деталі, що повністю відповідають вимогам вашої техніки.

Відображення:
Вгору