0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Переговорні пристрої

Переговорні пристрої

Мало хто з любителів далеких подорожей на мотоциклах здійснює подорож на самоті. Найчастіше такі поїздки здійснюються групами у кількості від трьох і більше. Координацію всіх дій групи, звичайно, можна організувати за допомогою жестів, але технічний прогрес пропонує більш дієві методи. Можна сміливо сказати, що завдяки виробництву сучасних переговорних пристроїв стало можливим здійснити радіотехнічний апгрейд мотоцикла.

Рації для мотоциклістів


 
Що для мотоцикліста найважливіше в поході, ну крім того щоб поганяти дорогами країни і помилуватися її красою? Насамперед це безпека. У той же час, якщо під час поїздки ви відчуваєте незручності, дискомфорт, то і безпека вашої поїздки знижується. Отже необхідно домагатися максимальної безпеки та відповідно максимального комфорту. Одним із засобів, що може допомогти у досягненні цих заявлених цілей є рація для мотоцикла або рація для мотошолома.

Отже, завдяки рації ви матимете можливість:
  • підтримувати постійний зв'язок із іншими учасниками групи;
  • отримувати свіжу інформацію про аварії, ремонти доріг, затори тощо;
  • налагодити зв'язок із пасажиром, який знаходиться у вас за спиною;
  • якщо рація працює у СВ-діапазоні, то вам буде доступний зв'язок з водіями далекобійниками та навіть з адміністраціями кафе та готелів;

Гарнітура для мотошолому


 
Гарнітура для шолома або блютуз гарнітура для мотошолома дозволяють водієві мотоцикла здійснювати переговори, не забираючи рук від керма. Якість наших доріг не передбачає розслабленого або зневажливого ставлення до себе. Вони вимагають повної концентрації, уважності та постійного контролю за рухом керма. Мотошолом з гарнітурою складається з самого мотошолома, навушників та мікрофона, які кріпляться всередині шолома.

Сучасні мотошоломи з гарнітурою забезпечують якісний зв'язок з різними гаджетами, включаючи смартфони, мобільні телефони та інше. Більшість моделей обладнано регуляторами гучності. А для відпочинку та релаксації досить просто підключити до гарнітури МР-3 плеєр і подальшу вашу подорож супроводжуватиметься улюбленою музикою.

Купуйте рації та гарнітуру для мотошолома в нашому інтернет магазині та насолоджуйтесь якісним звуком у своїх поїздках.

 

 

 

Відображення:
Вгору