0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Камери для мотоциклів та скутерів

Камера для мотоцикла та скутера

 

Якісна та надійна камера для мотоцикла дуже впливає на безпеку їзди. Мотокамери прийнято розділяти на стандартні та посилені. Крім цього, певні компанії виготовляють полегшені вироби для спортбайків. Вибір камери повинен здійснюватися на основі особливостей використовуваного транспортного засобу та його експлуатації.

Камера для колеса мотоцикла – особливості

Автомобілісти часто підбирають камери для шин просто на око, але вибрати таким чином підходящий виріб для мотошини буде дуже важко. Втім, для цього існують певні рекомендації, що виходять із особливостей продукції.

Доступні моделі мотоциклетних камер часто виготовляють із менш довговічних вихідних матеріалів. Така камера для колеса мотоцикла буде дешевшою, добре виконає покладені на неї функції, але її ресурс буде обмежений. Посилені мотокамери - чудове рішення для байків, які використовуються в екстремальних умовах. Нема сенсу купувати подібні вироби для спокійної міської їзди.

В цілому, рішення про купівлю брендової або звичайної мотокамери кожен мотолюбитель приймає для себе особисто. Слід лише зазначити, що фірмові вироби ретельно перевіряються на відповідність стандартам якості і з великим шансом прослужать дуже довго. Але нерідко бувають ситуації, що найпростіша і найдешевша камера працює не менш довго, активно виконуючи всі свої функції щодня.

Як вибрати та купити камеру на мотоцикл?

Щоб грамотно вибрати та купити камеру на скутер чи мотоцикл, слід ґрунтуватися на наявному розмірі покришок. Сьогодні виробництво камер здійснюється із суміші синтетичної та натуральної гуми. Натуральні матеріали відрізняються підвищеною пластичністю та стійкістю до проколів, але синтетика доступніша. Дорога продукція, що застосовується в гоночних умовах, часто включає більше натуральних волокон, що дозволяє чітко повторювати шинний профіль.

Досить часто виробники мототехніки за допомогою камер економлять на ціні та вазі мотоцикла. У зв'язку з тим, що маса камери має вагу, що обертається, це стає чудовою можливістю знизити масу. Втім, більшість любителів або професіоналів, що займаються заїздами на треку, вирішують купити камеру на мотоцикл типу heavy-duty, яка перешкоджає проколам.

Як продовжити життя камері для мотошини?

Важливо розуміти, що технологія камер здійснюється для опору впливу покришки, але не сторонніх предметів. Якщо між покришкою та камерою потрапить пісок або вода, почнеться зношування виробу. Цього слід уникати, зміцнюючи щілини біля ніпеля чи обіднього замку. Добре підійдуть спеціальні ущільнювачі, що продаються у магазинах.

Саме ніпель стає слабким місцем будь-якої камери, цей елемент може легко пошкодитись та почне спускати повітря. Ніпель завулканізований у камеру, і її обертання може призвести до відриву ніпеля. Щоб цього уникнути, слід контролювати встановлення та затягування ободного замку.

Камера на скутер та мотоцикл, згідно з рекомендаціями фахівців, має замінюватися кожні 6 місяців. Визначити необхідність заміни дуже легко – достатньо оглянути виріб щодо тріщин і потемніння. Також краще уникати латку. Звичайно, цей крок допоможе ще деякий час використати камеру, але її ефективність буде знижена.

Де купити камеру на мотоцикл та скутер в Україні?

Велике значення при виборі камери для байка має не тільки грамотний підбір виробу за необхідними характеристиками, але також місця придбання продукції. Вибираючи мотоциклетну камеру на ринку, не варто дивуватися, якщо через невеликий відрізок часу вона вийде з ладу, і вам доведеться знову витрачати гроші на нову.

Нехай ціна на камеру на скутер, цілком доступна, краще купувати її в перевірених місцях. Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує всім мотолюбителям з України купити якісні камери для мотоциклів та скутерів за найкращими цінами. Наш багатий асортимент оригінальної продукції від відомих брендів допоможе зробити правильний вибір: Michelin, Waycom!

Переваги встановлення камерних коліс на мотоцикл

Перед тим, як купити камеру на мотоцикл, важливо розуміти всі особливості та переваги цього рішення. За допомогою додаткового повітряного прошарку, що утворюється між покришкою та колісним диском, досягається максимальна довговічність та надійність. Також цей виріб забезпечує байк відмінними експлуатаційними властивостями, навіть якщо розглядати складні умови бездоріжжя. Мотоцикл залишиться в строю під час проколу шини або пошкодження диска, якщо колеса будуть обладнані камерою.

Разом з тим, проколоту камеру можна досить легко повернути до ладу. Ремонт полягає у заклеюванні розриву спеціальними латками, гумою або іншими матеріалами. Якщо ж пошкодження виявилося занадто великим, можна підібрати нову камеру на скутер, вартість якого відрізняється доступністю.

Види та особливості камер для мотоциклів та скутерів

Вибір відповідної камери проводиться на основі діаметра колеса мототехніки. Так як камера складається з еластичного матеріалу, її можна легко накачати до необхідних розмірів, але діаметр потребує особливої уваги з боку райдера.

Щоб грамотно вибрати та купити камеру на скутер, слід дізнатися діаметр шини, найчастіше вказаний на самому виробі. Грунтуючись на типі колеса, прийнято розрізняти камери 4, 6, 8, 10, 12, 13, 17 та подальших розмірів.

Що стосується періодичності заміни даної продукції, нові запчастини завжди є чудовою новиною для мотоцикла, і їхнє встановлення всіляко вітається. Тим більше, щоб уникнути неприємних ситуацій у дорозі, важливо час від часу здійснювати діагностику стану коліс. Якщо своєчасно замінити камеру на мототехніці, це забезпечить залізному коневі та самому райдеру наступні переваги:

  • Простота та точність управління. Правильно підібрана та накачана камера для колеса мотоцикла забезпечує надійне зчеплення з дорожнім полотном та гарантує впевненість у керуванні.
  • Відмінна поведінка байка в умовах бездоріжжя та при тривалих подорожах.
  • Нова камера зменшить ймовірність пошкодження покришки. Навіть на відмінному асфальті невеликі вибоїни можуть вивести колесо з ладу, якщо камера використовується давно і багаторазово ремонтувалася.

Виготовленням камер для мототехніки займаються різноманітні бренди, включаючи визнаних світових лідерів шинної галузі. Дана продукція передбачає максимально високу якість та відповідність сучасним вимогам. Безпека і керованість мотоцикла, обладнаного перевіреними виробами, будуть максимальними, а помірна ціна камери на скутер дозволить замінювати елементи колеса, що вийшли з ладу.

Камери Michelin для мотоциклів та скутерів

Французький бренд упродовж усієї своєї історії вважався новатором шинної сфери, випускаючи інноваційну продукцію для різноманітних транспортних засобів. Так, у середині 1940-х виробник створив радіальну шину, а потім доповнив компаунд кремнієвими інгредієнтами, забезпечивши гуму чудовими технічними характеристиками та довговічністю.

Сьогодні камера для мотоцикла від бренду Michelin є сучасним і високотехнологічним продуктом, що надає мототехніці необхідні експлуатаційні властивості.

Неймовірно широкий асортимент виробів від французького виробника дозволяє зробити максимально зважений і точний вибір, підібравши виріб, що максимально відповідає особливостям вашого залізного коня. Висока якість камер від Мішлен підтверджується численними дослідженнями, думкою експертів та райдерів, які вибрали для своєї мототехніки французьку продукцію.

Камери Waycom для мотоцикла

Ще одним брендом із Франції, що користується високою популярністю у сфері виготовлення гуми для мотоциклів, є компанія Waycom. Камера на колесо мотоцикла надається у двох варіантах товщини: STD та HEAVY DUTY.

Особливу популярність ця продукція отримала серед любителів мотокросу. Безліч професійних спортсменів, які виступають у змаганнях ендуро та ралі кросі, обрали для своєї гоночної техніки продукцію Вейком.

Відображення:
Вгору