0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Візори та пінлоки

Про візори і не тільки

Практично всі серйозні фірми, що випускають мотошоломи, обладнають їх спеціальним склом. Це скло може називатися по-різному: забрало, візор або англійське слово shield, яке можна перекласти як пластина, щит або огорожу. Призначення візора очевидне. Насамперед це захист особи мотоцикліста від фізичного ушкодження. Та й мотоцикл, що летить назустріч, бруд, пил або дрібні фракції дорожнього покриття, навряд чи сприятимуть зміцненню здоров'я.

Основні проблеми, що виникають у процесі експлуатації візорів, це їх запітніння внаслідок різниці температури повітря, що видихається, і температури навколишнього середовища, а також виникнення подряпин. Але прогрес не стоїть на місці і з кожним роком ці проблеми вирішуються все краще та краще. Більше того, вже випускаються візори, у тому числі із пластику, які допомагають мотоциклістам з поганим зором (близорукість), а також виконують завдяки тонуванню функцію сонцезахисту.
 

Для боротьби з запотівання візора можна використовувати такі способи:
  • нанесення шляхом розпилення спеціальної рідини на візор із внутрішньої сторони. Нестача - в результаті взаємодії з вологою з навколишнього середовища, від цієї рідини незабаром не залишиться і сліду;
  • наклеювання тонкої плівки із внутрішньої сторони візора. Недолік – швидке відшарування плівки;
  • хороший ефект дає товста плівка "No Fog", приклеєна з внутрішньої сторони візора. Недолік – значне зменшення радіусу огляду;
Але найдієвішим способом боротьби із запотіванням є легкознімна, протитуманна вставка, що випускається фірмою Pinlock. Випускається та продається така вставка у двох варіантах. Перший варіант передбачає, що ви самостійно вкрутите у скло свого шолома два штифти. Ці штифти невеликі за розміром зафіксують ваш Pinlock зсередини. У другому варіанті Pinlock вже встановлений на скло (візор) і вам залишається лише встановити цей комплект замість візора, який встановлений на вашому мотошоломі.

Підібрати необхідний вам візор або мотошолом з конструкцією шпильок ви зможете в інтернет-магазині «Мотоквартал». І сприятиме цьому широкий асортимент якісних вищеперелічених товарів за прийнятними цінами. Не забувайте і про можливість замовити доставку до найближчого до вас населеного пункту.
 
Відображення:
Вгору