0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Протиугінні системи

Протиугінні троси та замки

 
Суспільство, в якому ми живемо, ідеальним навіть із натяжкою назвати не можна. На жаль. І тим любителям мототехніки, які не мають умов, зберігати свій транспортний засіб у гаражних умовах, доводиться вирішувати проблему його збереження іншими методами. В даний час існує безліч способів для того, щоб запобігти угону мототранспортного засобу, залишеного з будь-яких причин на вулиці без нагляду.

Для запобігання несанкціонованому заволодінню вашим мототранспортним засобом застосовують такі вироби:
 
  • різні сигналізації для мотоциклів;
  • ланцюг із замком, що захищає мотоцикл від угону;
  • армовані протиугінні троси для мотоциклів;
  • спеціальні скоби - замки для мотоциклів, що виконують роль протиугінних засобів;
  • U – образні протиугінні замки для мотоцикла;
  • різні стаціонарні протиугінні засоби;
   


Наш інтернет магазин «Мотоквартал» також надає можливість купити різні протиугінні троси та протиугінні замки для мотоциклів. Ціни не вдарять по кишені звичайного мотоцикліста. Крім того, доставка, яку можна погодити з нашими продавцями-консультантами, безсумнівно вас порадує, оскільки може бути здійснена як у столицю України місто Київ, так і в більшості інших населених пунктів України.

Звичайно, необхідно відзначити, що ніякі троси і замки не зможуть захистити ваш мототранспортний засіб від звичайного вандалізму або від того, що група викрадачів, що попередньо змовилися, просто не віднесуть його в невідомому напрямку. Забетоновані спеціальні протиугінні якорі можуть запобігти і такому варіанту розвитку подій, проте для цього необхідно мати своє паркувальне місце на стоянці. Остаточний вибір завжди залишається лише за вами!

 

 

 

Відображення:
Вгору