0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини Adventure 17"

Шини Adventure 17"

Серед усього різноманіття різних видів шин для мотоциклів, в окремий ряд можна поставити так звані вседорожні шини, або універсальні покришки для бездоріжжя. При доборі шин такого типу, як завжди, необхідно виходити з того, що покришка є однією з найважливіших складових мотоцикла, від якої залежить не тільки здоров'я її власника, але і саме життя. Звідси й рекомендація, купувати шини лише відомих та перевірених виробників, ніколи не втратить своєї актуальності. Перелік компаній, яким можна довіряти при виборі та купівлі покришки, на сьогоднішній день представлений такими фірмами як Bridgestone, Continental, Dunlop, HEIDENAU, Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli, Sava та Shinko.

Передбачається, що використовувати таку гуму будуть переважно любителі, для яких важливим є наявність таких характеристик покришки, як універсальність. Мається на увазі, що ця універсальна гума задовольнятиме мотодрайверів при поїздках як на дорогах загального призначення, незалежно від ґрунтового покриття, так і при їх використанні під час кросових заїздів і ендуро. Але цим застосування вседорожньої гуми не обмежується. Серед безлічі дисциплін змагань є і такі, як софт-ендуро і кантрі-крос, де застосування вседорожньої гуми досить популярне. Більшість моделей вседорожньої гуми можуть комплектуватися повітряними камерами або навіть мусами, застосування яких унеможливлює ризик проколу шини.

Області використання вседорожних шин

Крім всього вищезазначеного, універсальні покришки незрівнянно кращі, ніж покришки для ендуро або кросу, підходять для поїздок на асфальтованих дорогах. Протектор на цих вседорожніх покришках виконаний у менш агресивному стилі, що дозволяє без напруги з боку власника мотоцикла переміщатися дорогами загального призначення, в тому числі і з асфальтовим покриттям. Завдяки такій якості універсальні безшинні шини багатьма виробниками зараховуються до класу вседорожніх шин. Не забули скористатися всіма перевагами позашляхових шин любителі туризму, які для своїх подорожей використовують мотоцикл.

Не меншою популярністю позашляхові шини користуються серед власників мотоциклів, які віддають перевагу їх використанню в туристичному ендуро. Більшість знавців мотоциклів та його історії поєднання слів туристичне ендуро відразу асоціюється зі знаменитим і популярним, мотоциклом, який отримав назву Великого Баварського Гуся. На таких і ідентичних йому мотоциклах, оснащених вседорожніми шинами, можна здійснювати поїздки дорогами, незважаючи на покриття самої дороги. Втім, якщо дорога буде зовсім без покриття, то дана модель, як мотоцикла, так і шин, все одно дозволить нею переміщатися.

Про градації вседорожних шин

Для позашляхових шин існує встановлена ​​градація, завдяки якій можна зрозуміти в якому відсотковому співвідношенні її можна використовувати на різного типу дорогах. В основному всі світові виробники випускають покришки, вказуючи у специфікації відсоткове відношення експлуатації на асфальтовому покритті до ґрунтового 50/50 або ще один популярний варіант, це 60/40. Ресурс таких шин складає за правильної експлуатації від тринадцяти до п'ятнадцяти тисяч кілометрів. Але слід враховувати, що чим більше в покришці буде характеристик для поїздок поза дорогами, тим меншим буде її ресурс.

Для тих, хто визначився з вибором та вирішив, що без вседорожніх шин йому не обійтися, запрошуємо до нашого інтернет-магазину Мотоквартал. На сторінках його сайту вам буде зручно підібрати шини, що відповідають вашим вимогам, ну а на випадок якщо знадобляться консультації наших спеціалістів чи продавців, то звертайтеся у будь-який зручний для вас час. Після звернення до нас у вас з'являться такі можливості:

  • купити шини Adventure 17";
  • замовити шини Adventure 17" з доставкою до міста Києва, або будь-якого іншого міста України;
  • за необхідності скористатися каталогом шин Adventure 17";
  • удізнатися актуальну ціну на шини Adventure 17" та купити їх недорого, скориставшись знижкою інтернет-магазину;
Відображення:
Вгору