0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Сидіння та чохли

Сидіння та чохли

 
Чохли, які пропонують наш інтернет магазин, в першу чергу розрізняються за своїм призначенням. У цьому випадку йдеться про чохли, що захищають як весь мотоцикл, так і про чохли, призначені для захисту безпосередньо сидіння мотоцикла.

І в тому і в іншому випадку, незважаючи на те, що виготовлені вони з різних матеріалів і мають різні розміри та форму, функція у них однакова – захист поверхні від різних несприятливих зовнішніх впливів. Безперечно порадує вас ціна на ці вироби, можливість купити з доставкою практично у всі населені пункти України, включаючи її столицю – Київ.


Мотоцикл, навіть у разі гаражного зберігання, що може дозволити собі далеко не кожен власник моторизованого транспортного засобу, експлуатується не цілий рік. В умовах, коли мотоцикл зберігається в гаражі або іншому приміщенні, достатньо буде чохла, здатного захистити його поверхню від попадання пилу.

Якщо ж зберігання мототехніки відбувається в умовах відкритої місцевості, то тут потрібен вже чохол, здатний протистояти впливу і ультрафіолетових променів, і природних опадів, і враховуємо птахів, що пролітають не завжди, і невгамовна цікавість окремих громадян.


Для захисту мототехніки, що зберігається поза приміщеннями, використовуються спеціальні міцні чохли, що володіють підвищеною зносостійкістю. Для таких чохлів вибирається непромокальна тканина. У нижній частині чохла передбачена гумка, що стягує, яка може фіксуватися за допомогою спеціального замочка. Також передбачені вентиляційні отвори для вільної циркуляції повітря.

 
 

Враховуючи, що сидіння мотоцикла часто контактує з різними іншими матеріалами, при цьому протираючись і приходячи в непридатність, його також бажано захищати за допомогою чохла. Крім того при підстроюванні сидіння для конкретного водія мотоцикла, можливе використання чохла або заміна набивання самого сидіння.

 Слід зазначити, що у продажу є сидіння, в яких реалізовано різну жорсткість набивання. Додавши до такого сидіння чохол, виконаний з фрикційного матеріалу, який запобігає ерзанню під час їзди, ваші поїздки стануть комфортабельнішими і доставляють справжнє задоволення.
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
  • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
  • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
  • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
  • післяплата також доступна з доп.издержками, що визначаються Новою поштою
  • на окремі товари необхідна повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору