0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ящики та сумки для інструментів

Ящики та сумки для інструментів

Практично в кожному будинку, господарстві, гаражі, майстернях або виробничих комплексах є інструмент, який необхідно зберігати і використовувати його на постійній основі або періодично. Найчастіше виникає потреба взяти необхідний набір інструменту із собою та застосувати його на віддаленому об'єкті. Для того, щоб уникнути втрат наявного інструменту, організувати його якісне зберігання з економією простору, отримати комфортні умови при його експлуатації, а також забезпечити можливість швидкого пошуку необхідного використовують різні за своєю конструкцією ємності. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, мати індивідуальну форму та габаритні розміри. Одним з найбільш часто зустрічаються пристрої для зберігання і перенесення інструментів є ящик. Як правило, він має прямокутну форму та виготовлений з твердого матеріалу. Виробник часто передбачає можливість закриття такого ящика на замок.

Ящики та кейси

Ящики для інструменту, як і звичайні ящики, мають чотири стінки, а також забезпечені відкидною або знімною кришкою, яка одночасно може виступати як висувний відсік. У ящиках подібного типу зручно переміщати інструмент на невеликі відстані або зберігати там постійно. У торговій мережі пропонують до реалізації як окремі ящики, так і їх набори, причому ящики можуть комплектуватися лотками і мати розміри, що дозволяють поміщати один ящик в іншому. Перевагою ящиків вважається те, що в них можна помістити велику кількість різного інструменту, а використавши лотки, з'являється можливість зберігати та перевозити комплектуючі та різні дрібні вироби, типу цвяхів, шурупів, гайок, шайб, болтів та іншого. В якості альтернативи для ящика можна розглядати кейс, який є подобою валізи з кришкою, що широко розкривається. Обов'язковим елементом кейсу є ручка, розміщена на його бічному торці. Звичайно, розмістити в кейсі потужне обладнання неможливо, проте набори невеликих інструментів цілком помістяться.

Про органайзер

Непоганим варіантом для розміщення невеликого за габаритами інструменту і всього того, що в побуті називають дрібнички, є органайзер. Він є невеликим за висотою контейнером, який має розділений на відділи простір. Існують різні варіанти виконання органайзерів, наприклад типу кейсу з ручкою або у вигляді тумби, з висувними лотками. Нічого великогабаритного в них помістити не можна, зате різні аксесуари і невеликих розмірів кріпильні деталі цілком можуть зайняти свої місця для зручного зберігання, а враховуючи, що кришка виконується в прозорому варіанті, то і знайти необхідне буде не складно. Втім, розмістити в органайзері викрутки та плоскогубці середніх розмірів стає можливим, оскільки є можливість здійснювати регулювання внутрішнього простору.

Де купити

Крім ящиків, кейсів та органайзерів закритого типу, існують спеціальні лотки, призначені для зберігання та перенесення інструменту, але не мають верхньої кришки. Однак, перевозити або переносити такі лотки в руках незручно, оскільки вони не обладнані ручкою. Але, є й переваги, адже дістати необхідний інструмент або кріплення з ємності кришки, що не має, досить легко. Звичайно, на цьому перелік пристроїв для зберігання та (або) перевезення інструменту та супутніх аксесуарів не закінчується. Усі бажаючі можуть розглянути й інші варіанти існуючих пристосувань для цих цілей, наприклад, сумки, рюкзаки, контейнери, поясні сумки, фартухи, чохли, візки та інше. А після остаточного вибору та прийняття рішення звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити ящики та сумки для інструментів;;
  • скористатися каталогом ящиків та сумок для інструментів;
  • дізнатися ціни на ящики та сумки для інструментів та придбати необхідне недорого;
  • замовити ящики та сумки для інструментів з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору