0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ланцюги приводні для мотоцикла

Привідні ланцюги

 

Як вибрати та купити ланцюг для мотоцикла

Ланцюг для мотоцикла виступає як важливий елемент конструкції мототехніки, за допомогою якої забезпечуються ходові якості та безпека пересування. Розрив ланцюга – не лише неприємна, а й небезпечна ситуація. Щоб уникнути цього, слід підбирати якісну деталь, яка добре ходитиме і цілком відповідатиме вимогам того чи іншого двоколісного транспортного засобу.

Ланцюг для мотоцикла – особливості запчастини

Мабуть, кожному мотоциклісту відомо, що є мотоциклетна ланцюг і які її функції. Цілком очевидно, що без цієї деталі байк просто не зрушить з місця. Ланцюг має свої завдання – він передає крутний момент від силового агрегату ведучому колесу.

Традиційний мотоциклетний ланцюг відрізняється великою кількістю переваг, доступністю та простою конструкцією. Новий ланцюг для мотоцикла купити буде необхідно не тільки у випадку зношування деталі, але і при заміні зірок - довжина ланцюга може не підходити, але і зношений ланцюг здатний швидко зносити нові зірочки.

Коли потрібно змінювати ланцюг для мотоцикла

Заміна ланцюга може бути потрібна і в інших ситуаціях. Якщо ви чуєте брязкіт в області підніжки, це стане сигналом для покупки нового ланцюга. Іноді ці запчастини злегка розтягуються та зношуються, але тут нічого дивного немає – будь-які деталі рано чи пізно виходять з ладу.

Новий мотоциклетний ланцюг вимагатиме меншого догляду, але зовсім забути про діагностику не вийде. Нерідкі ситуації, коли ланцюг просто застаріває, і лише мастила для її бездоганної роботи буде вже недостатньо.

Купити ланцюг для мотоцикла сьогодні можна за цілком помірними цінами, і немає ніякого сенсу пересуватися зі старим ланцюгом, наражаючи себе на небезпеку. Якщо розрив деталі станеться в русі, проблеми загрожують не тільки мотору, та й особисто мотоциклісту.

Як підібрати потрібний ланцюг для свого мотоцикла

Тип ланцюга, що використовується, є першим і основним параметром при виборі нового ланцюга. Його зазвичай визначають з урахуванням розмірів окремих ланок, враховуючи відстані між роликами. Як порахувати ланки ланцюга мототехніки?

Цей процес дуже простий. Говорячи про маркування, найчастіше на сучасних ланцюгах є тризначні маркування, що визначають ширину та крок ланок. Далі, озброївшись каталогом мотоцепів, можна підібрати відповідну вашому байку деталь.

Вирішуючи купити ланцюг грм на скутер, слід приділити увагу замку ланцюга. Нерідко виробники не випускають склепані ланцюги із замками, тому що надійніше створювати ланцюги під розклепування. Тут від власника знадобиться вміння поводитися з ланцюгами або просто звернутися до сервісу, де зроблять усі необхідні роботи.

Що стосується довжини ланцюга, цей показник не залежить від байка, так як деталь та її розміри можуть бути найрізноманітнішими, навіть на техніці однієї й тієї ж моделі. На довжину ланцюга впливають зубці зірок. Часто досвідчені власники техніки коригують динаміку байка, підбираючи зірочки з різною кількістю зубів, і для кожної нової конфігурації буде потрібна певна довжина ланцюга, що відповідає кількості зубів на обох зірках.

Нарешті, ланцюги для мотоциклів можна купити різної якості з певних матеріалів. Найкраще віддавати перевагу перевіреним виробникам запчастин – ланцюг від відомої фірми практично напевно матиме найвищу якість і прослужить довго, якщо забезпечити їй відповідний догляд.

Де купити мотоцикли в Україні?

На сучасному моторинку є багато варіантів різних мотоциклетних ланцюгів, що відрізняються якістю, вартістю та характеристиками. Якщо ви вирішили придбати надійну деталь, вибрати слід не тільки відому торгову марку, але й чесного продавця, який торгує оригінальними запчастинами від виробника.

На території України таким продавцем є інтернет-магазин "Мотоквартал". Українські мотоаматори давно переконалися у високій якості деталей та найкращих цінах запчастин, представлених у нашому широкому асортименті. Ми допоможемо вибрати та купити ланцюг на мотоцикл, що підходить вашому байку на всі 100%.

Виробники представлені такими фірмами як D.I.D.; Rejinachain; RK, які забезпечують високу якість продукції, що поставляється.

Зношування ланцюга мотоцикла

Привідний ланцюг мотоцикла деяких зарубіжних байків може за різкого розгону відчувати навантаження кілька тонн. І урвище її, особливо на високих швидкостях, може призвести до сумних наслідків. Тому мотоциклетний ланцюг є важливою деталлю, до якої не слід недбало ставитися при виборі та обслуговуванні.

Саме величезна потужність сучасних двигунів імпортних байків і є винуватцем швидкого зношування ланцюга для мотоцикла та обох зірочок. У любителів різких розгонів зі світлофора, на байку з мотором потужністю 160 — 170 кінських сил, навіть якісні зірки та ланцюги від авторитетних виробників, відходжують лише кілька тисяч.

Рішення своєчасно купити приводний ланцюг на мотоцикл і зірочки дасть гарантію як вашій безпеці, так і безпеці оточуючих. Сучасний спортбайк або навіть «дорожник» здатний порвати свій зношений ланцюг незалежно від об'єму двигуна, адже що менше об'єм, то тонше ланцюг.

І хоча зношений ланцюг найчастіше рветься не на великій швидкості, а під час розгону, але розірваний ланцюг може завдати неприємності власнику у вигляді розгорнутого картера в районі провідної зірочки. А правильно відновити картер із легкого сплаву не так просто. Порватися ланцюг мотоцикла може і великій швидкості, оскільки сучасні потужні байки здатні різко прискоритися і після 100 км/год.

<

Відкладати заміну зношеного ланцюга не варто не тільки через небезпеку його обриву, але ще й тому, що зношений ланцюг приводу мотоцикла, який, як правило, зношується раніше зірочок, досить швидко «з'їсть» цілком працездатні зірочки та заміна всього комплекту (ланцюги зірочок) зрозуміло більше вдарить по кишені.

Чому варто замінити вітчизняний ланцюг на імпортний

Найпростіші ланцюги, які не мають гумових ущільнень у ланках і які слід періодично змащувати – це ланцюги вітчизняних мотоциклів. Такі деталі, навіть виготовлені із якісної сталі, досить швидко зношуються. І знос відбувається навіть не від навантажень, які у вітчизняних мотоциклів невеликі, а від експлуатації мотоцикла по запилених дорогах, або по бездоріжжю. Так як частинки бруду, що є добрим абразивом, безперешкодно потрапляють у ланки.

До того ж такі мото приводні ланцюги слід періодично змащувати, але дорожній пил швидко покриває мастило і потім проникає всередину ланок, і прискорює знос. Тим мотоциклістам, які їздять на вітчизняних мотоциклах по пильних дорогах або в умовах бездоріжжя, бажано першим видом тюнінгу мотоцикла замінити ланцюг на імпортний О-ring, або краще за X-ring.

Звичайно, ціна приводного ланцюга на мотоцикл із сучасними ущільнювачами буде вищою, ніж у звичайного ланцюга, зате подібна переплата дозволить забути про заміну ланцюга на мотоциклі надовго.

Привідні ланцюги O-ring та X-ring

Ланцюг для мотоцикла О-ring був придуманий у 1974 році. Це був ривок уперед у світовому вдосконаленні ланцюгів для мотоцикла та зменшення зносу ланок. На кожній осі ланки подібного ланцюга почали встановлювати з кожного боку крихітні гумові кільця, що запобігають попаданню бруду всередину та витоку мастила, закладеного всередині кожної ланки.

І оскільки кільця, що є і сальниками і пильовиками, не допускали проникнення бруду і пилу в елементи ланки, що труться, цей приводний ланцюг на мотоцикл став неймовірним проривом у сфері виробництва мотоциклів, адже ресурс деталей істотно збільшився. Згодом усі світові виробники почали випускати ланцюги О-ring.

Але у таких виробів відразу виявився невеликий мінус, який полягав у тому, що гумові кільця створювали невелике тертя при згинанні ланок. Так було придумано ланцюги X-ring, позбавлені цього недоліку.

Відмінність ланцюгів X-Ring від вищеописаних у цьому, що гумові кільця кожному ланці мають у перерізі профіль у вигляді букви Х, причому кінцях кілець їх кромки досить гострі. Завдяки формі сальників у вигляді літери Х з гострими кромками, такі ущільнення набагато ефективніше утримують мастило всередині ланок, краще захищають від попадання пилу, бруду та води. Рішення купити приводний ланцюг мотоцикла з ущільнювачами X-ring забезпечить відсутність тертя в ланцюзі при згинанні ланок.

 

Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
  • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
  • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
  • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
  • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
  • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору