0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Сигналізації

Сигнали та сигналізації

 
 
Колектив інтернет магазину «Мотоквартал» категорично наполягає, що експлуатувати будь-який моторизований транспортний засіб без нормальної роботи звукового сигналу не можна. І, не тому що нам дуже хочеться продати звукові сигнали для різних моделей мотоциклів, скутерів і так далі, а тому, що поїздки без них небезпечні, і заборонені чинними правилами дорожнього руху.

Відповідно, якщо встановлений у вас звуковий сигнал, ні в якому разі не видає необхідних звуків, звертайтеся до нас. В результаті такого звернення ви зможете купити за адекватною ціною необхідну запасну частину та отримати її в будь-якому населеному пункті України та, звичайно, в її столиці місті Києві. Наші продавці та консультанти із задоволенням допоможуть вам у вирішенні всіх цих питань.

 
 


Однак перш ніж знімати та викидати старий звуковий сигнал, рекомендуємо виконати такі дії:
 
  • перевірити, чи не перегорів запобіжник, який відповідає за роботу звукового сигналу;
  • перевірити цілісність електричної проводки;
  • контакти з'єднання проводки та звукового сигналу зачистити та перевірити надійність їх кріплення;
  • перевірити чи піддається регулюванню тональність сигналу;
  • переконайтеся, що гучність сигналу відповідає вимогам;

Якщо після всіх цих дій досягти результату вам так і не вдалося, приймайте рішення про заміну звукового сигналу, тим більше, що звертатися куди ви вже знаєте. Замінити ж його не складе особливих труднощів.

На відміну від звукового сигналу ми не наполягатимемо на установці вами сигналізації. Просто хочемо зауважити, що встановлення сигналізації, окрім безпосередньо виконання охоронних функцій, надасть додаткові можливості щодо комфортної експлуатації вашого транспортного засобу. Так стандартна сигналізація дозволяє запускати двигун дистанційно, здійснювати за необхідності пошук мототранспорту на стоянці. Крім того, має автономне харчування і не слабкий в 125 децибел звук сирени.

 
Відображення:
Вгору