0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Приводи спідометра

Приводи спідометра, шестерні

 
 
На цих сторінках сайту наш інтернет магазин представляє вашій увазі такі вироби як шестірні, черв'якові пари, а також приводи спідометра. І шестерні, і черв'ячні передачі використовуються в багатьох вузлах і механізмах машин, у тому числі вони знайшли своє застосування в такій важливій деталі мотоцикла, як спідометр привід.

 
    Черв'ячна передача складається з гвинта, на якому є різьблення, найчастіше з трапецеїдальним профілем та шестерні. Черв'якові передачі можуть бути як одне, і багатозахідними. Як правило, вхідний та вихідний вали черв'ячної передачі перетинаються під прямим кутом. Така передача дозволяє значно збільшити момент, що крутить, істотно зменшивши при цьому кутову швидкість.

Шестерня, або інша назва, зубчасте колесо, є головним елементом зубчастої передачі. Виготовляється у формі диска, що має зуби. Самі зубці можуть мати як циліндричну, і конічну поверхню. Використовують зубчасті колеса з метою одержати змінену кількість обертів веденого валу порівняно з ведучим. Досягти такого результату вдається за рахунок різної кількості зубів на зубчастих колесах.

У сучасних приводах спідометра, що випускаються, реалізовані принципи роботи, як черв'ячної, так і зубчастої передач. Однак слід зауважити, що якщо ви захочете здійснити ремонт спідометрового приводу самостійно, то враховуйте, що ця деталь не розбірна. Звичайно, розібрати її все ж таки можна, але тоді при складанні доведеться або користуватися послугами зварювальника, або самому освоювати основи зварювальної справи.

Цих проблем можна уникнути, якщо вдатися до допомоги наших продавців та консультантів. За їх сприяння ви зможете підібрати та купити необхідні запасні частини, причому їх ціна у поєднанні з якістю та термінами доставки не стануть причинами для виникнення будь-яких нарікань. Нагадуємо, що доставка можлива не тільки до міста Києва, а й до інших міст України.

 
Відображення:
Вгору