0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Циліндри у зборі

 

Циліндри у зборі

Двигунів внутрішнього згоряння різних конструкцій можна нарахувати, напевно, близько двадцяти, або навіть більше штук. Але двигун будь-якої конструкції завжди матиме циліндр. Причому сам циліндр може бути не обов'язково циліндричної форми. Головне, що у внутрішній простір циліндра стає можливим встановити поршень, завдяки якому енергія, одержувана в результаті спалювання паливної суміші, буде перетворена на зворотно-поступальний рух поршня з подальшою передачею цього руху на ходову систему транспортного засобу.

Пристрій циліндра

У зв'язку з тим, що нагрівання внутрішньої та зовнішньої частини циліндра суттєво відрізняється, сам циліндр виготовляють із двох частин. Внутрішня частина може називатися робочою втулкою чи гільзою. Зовнішня або внутрішня частина циліндра або сорочка у двигунів з повітряним охолодженням виготовлена у вигляді ребер, які повинні ефективно відводити тепло від циліндра. Якщо застосоване рідинне охолодження, то рідина циркулює в просторі між внутрішньою і зовнішньою частинами циліндра.

Змащення циліндра

Внутрішня поверхня циліндра називається дзеркалом. І справді її поверхня виконується дзеркальною. Причина зрозуміла. Необхідно якнайбільше скоротити сили тертя, що діють на поршень і циліндр. Але, незважаючи на дзеркальну поверхню, якщо на ній відсутній постійний шар масляної плівки, поршень заклинить і, як кажуть, вже ніхто нікуди не поїде.

 Так ось для того, щоб на дзеркалі масляна плівка була присутня постійно, застосовують так званий метод хонінгування. Він полягає у нанесенні на внутрішню поверхню циліндра мікросітки. В результаті шар масляної плівки незмінно знаходиться на дзеркалі, тертя зменшується, надлишки тепла вчасно відводяться, а час без капітального ремонту двигуна значно збільшується.

А де ж купити?

На жаль, ніяка масляна плівка не здатна забезпечити вічну роботу всіх деталей двигуна і циліндра зокрема. Але проблема вирішується досить просто. Придбати циліндр двигуна в зборі або окремі деталі до нього ви завжди можете у нашому інтернет-магазині. Купувати у нас зручно та економічно. Крім того, завжди можна проконсультуватися у спеціалістів і продавців магазину, замовити доставку, здійснити оплату зручним способом і не хвилюватися через якість товару.
 
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
  • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
  • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
  • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
  • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
  • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору