0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Панелі приладів, щитки спідометра

Щитки спідометра

 
 
Увага! Не дотримання швидкісного режиму, що приписується правилами дорожнього руху, загрожує найсумнішими наслідками і як показує практика не тільки для того, хто є порушником. Статистика річ уперта і з нею сперечатися марно. Так лише за першу половину 2013 року кількість загиблих у дорожньо-транспортних пригодах внаслідок перевищення швидкості становила 634 особи. Це лише в Україні.

Звичайно перебуваючи за кермом у сідлі сучасного потужного мототранспортного засобу, та ще й на гарній дорозі, важко утриматися від спокуси відчути всю силу зустрічного вітру, відкривши до упору дросельну заслінку. Але, згадуємо, що це дорога, що ми на ній не одні, згадуємо статистику, ту саму, сумну і, дивлячись на прилад, що називається спідометром, стаємо дисциплінованим, зразково-показовим водієм.

 
 


Те, що ви бачите на зображенні вгорі і є спідометри, однакові за призначенням, але конструктивно відрізняються один від одного. З них визначається миттєва швидкість, з якою переміщається транспортний засіб. Дивлячись на спідометр, водій отримує інформацію про швидкість руху свого транспортного засобу, бачить кількість обертів двигуна, температуру рідини, що охолоджує, пробіг і багато іншої додаткової і корисної інформації.

Винахідником спідометра, який, до речі, істотно не змінився і до цього дня, є великий Микола Тесла. На автомобіль вперше спідометр було встановлено ще 1923 року. В даний час існує безліч видів спідометрів, які можна класифікувати за різними параметрами. Найбільш поширеним є спідометр стрілочного типу, в якому обертається стрілка навколо своєї осі, вказує швидкість.

А от якщо вам знадобиться замінити спідометр або купити для нього якусь запасну частину, то зробити це можна в нашому інтернет-магазині. Сподіваємося, що запропоновані нами ціни не стануть вам шокуючими. А система доставки, що охоплює міста від Києва і до околиць, зробить покупку не тільки приємною, а й комфортною.
Доставка по всій Україні?
Так, доставка товару здійснюється перевізником Нова Пошта
Як сплатити товар?
  • безготівковим переказом,
  • готівкою,
  • накладеним платежем

 
Відображення:
Вгору