0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Важелі перемикання передач

Важелі перемикання передач

Якщо на мототранспортному засобі не встановлений варіатор, то напевно він обладнаний механічною коробкою передач. Керувати коробкою передач з метою зміни порядкового номера швидкості зручно за допомогою важеля перемикання передач. Як правило, це надійний виріб, поламати який звичайно можна, але для цього буде необхідно докласти чималих зусиль і винахідливості. Мова звичайно йде про якісні примірники важелів, а не підробки, виконані з неліквідного матеріалу і здатні розвалитися при першому ж дотику до них.

Критерії при виборі важеля

У випадках, коли з якихось причин штатний важіль перемикання передач вас не влаштовує, то в наш час знайти в торгових точках гідну заміну, не так уже й важко. Керуватися при виборі цієї запасної частини потрібно перш за все такими критеріями, як безпека і ступінь створюваного комфорту. Мотоцикл сам по собі об'єкт підвищеної небезпеки, а якщо в ньому ще й присутні деталі, які створюють дискомфорт, цей факт може стати причиною створення аварійної ситуації і, як наслідок, дорожньо-транспортної пригоди.

Придбати важіль перемикання передач рекомендується у спеціалізованих торгових точках, до яких є довіра, а сам виріб виготовлений не в якійсь підпільній майстерні, а відомим виробником. Звичайно, за такий виріб заплатити доведеться адекватну ціну, але й правило про те, що скупий платить двічі забувати не потрібно. Необхідно пам'ятати, що від цього важеля багато в чому залежить точність та оперативність керування мототранспортним засобом. При виборі цього виробу бажано враховувати всі дрібниці, у тому числі надійність кріплення, правильність форми, конструктивні особливості та інше.

Важіль перемикання передач в мотоциклі може виступати і як декоруючий елемент, який здатний підкреслити індивідуальність його власника. Матеріал, з якого виготовлений важіль, має першорядне значення та впливає на такі властивості виробу, як стійкість до механічного впливу, опірність до стирання та приємного зовнішнього вигляду. Не забуваємо про правильну геометрію виробу, компактну форму і доступну ціну. Заміна важеля також не є витратним заходом. І головне, щоб такий важіль був зручним в експлуатації.

Про перемикання швидкостей

На більшості мотоциклів встановлюють механічну коробку передач, в якій передачі розташовані послідовно. Кількість передач у різних марках мотоциклів варіюється від п'яти до шести. Плюс одне із положень важеля встановлює нейтральну швидкість. Розрізняють перемикання передач "вгору" або "вниз". У першому випадку після включення першої передачі та необхідності її підвищити, важіль перемикання швидкостей переміщається вгору. Підвищувати передачі рекомендується послідовно, не роблячи перепусток.

Для включення нижчої передачі важіль має переміщатися вниз. Зниження передачі необхідно виконувати у разі потреби підвищити потужність, що передається на заднє колесо. Найчастіше зниження передачі потрібно при подоланні підйомів. Чим крутіше підйом, тим менша передача встановлюється для його подолання.

Заміна важеля перемикання може знадобитися з різних причин. Але якими б не були ці причини, ми пропонуємо вам звернути увагу на асортимент важелів, який пропонує наш інтернет-магазин. Вибір досить великий і кожен може підібрати відповідний особистим вимогам екземпляр важеля. Самостійно або за допомогою нашого фахівця у вас є можливість:

  • купити важіль перемикання передач;;
  • замовити важіль перемикання передач із доставкою по всій Україні, де місто Київ не є винятком;
  • скористатися каталогом важелів перемикання передач;
  • уточнити ціну на важіль перемикання передач та купити його недорого завдяки знижці від магазину.
Відображення:
Вгору