0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Генератор Е-950 0,8кВт бензин

Генератор Е-950 0,8 кВт бензин

Усі сучасні авто та мототранспортні засоби мають електричну мережу. Вона має кілька функцій, головна з яких полягає в наданні можливості виконувати запуск двигуна в автоматичному режимі. Стартер, акумулятор та генератор - ось те обладнання, яке забезпечує комфортний запуск двигуна та подальше нормальне функціонування електричної мережі транспортного засобу. У свою чергу електрика забезпечує стабільне та безперебійне утворення електричної іскри для займання бензину, а також нормальне функціонування звукової та світлової сигналізації, включаючи різні види освітлення. З зазначеного вище обладнання джерелами живлення є акумулятор та генератор. Доки двигун не працює, бортову мережу транспортного засобу електричною енергією забезпечує акумуляторна батарея.

Призначення генератора

На жаль, жодна навіть найпотужніша на сьогоднішній день акумуляторна батарея не зможе тривалий час забезпечувати електроенергією бортову мережу мотоцикла або автомобіля. Вона сама по собі здатна лише утримувати та накопичувати електричну енергію, але виробляти її не може. Якщо акумулятор вчасно не заряджати, то запаси електроенергії вичерпаються досить швидко. Чим більше навантаження на акумулятор, чим частіше запускатиметься двигун, тим швидше відбудеться його розрядка. Щоб такого не відбувалося і застосовують генератор, який і виступає як джерело електричного струму. Як тільки відбувається запуск двигуна, відразу починає працювати генератор і виробляти електричний струм, забезпечуючи їм всю бортову мережу і в той же час заряджаючи акумулятор. Якщо генератор з яких-небудь причин не буде заряджати акумулятор, останній протягом короткого часу розрядиться і не зможе нормально функціонувати.

Типи генераторів

За весь час, поки існують транспортні засоби, було створено для них два типи генераторів. Один із цих типів виробляє постійний струм і на сучасних автомобілях практично не використовується. До шістдесятих років минулого століття його застосовували у таких автомобілях, як ГАЗ-51 та «Перемога», які випускалися ще до розвалу Радянського Союзу. Але розроблені вони були США наприкінці сорокових років минулого століття. На жаль у генераторів такого типу є достатня кількість недоліків, через які надалі на транспортні засоби стали встановлювати генератори, що виробляють тільки змінний струм. У ньому на виході встановлюється напівпровідниковий випрямляч, завдяки чому виходить постійний струм.

Про генератор змінного струму

В даний час це найпопулярніший генератор, який використовується для встановлення на автомобілі чи мототранспортну техніку. Будь-який з них складається з обмотки, яка знаходиться в нерухомому стартері. Сам стартер фіксується між передньою та задньою кришкою генератора. Ротор є частиною генератора, що обертається, і з боку задньої кришки має контактні кільця. Привід генератора розташовують там, де його передня кришка з установкою шківа. Як правило, кріплять генератор за допомогою болтів та спеціальних кронштейнів. Кришку генератора виготовляють за допомогою лиття із алюмінієвих сплавів. Вона має спеціальні вікна, які забезпечують вентиляцію генератора.

Де купити

Змінювати повністю генератор доводиться досить рідко, а ось запасні частини до нього потрібні. Звертайтеся до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити генератор Е-950 0,8 кВт або запчастини до нього;
  • дізнатися ціни на генератор Е-950 0,8кВт або запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
  • замовити генератор Е-950 0,8кВт або запчастини до нього з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом запасних частин для генератора Е-950 0,8 кВт;
Відображення:
Вгору