0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Підшипники редуктора

Купити підшипники редуктора в Україні

Редуктор має велике значення для правильної роботи скутерів та іншої мототехніки. Часто падіння швидкісних характеристик байка відбувається саме через втрату редуктором своїх властивостей. При цьому може знадобитися купити підшипники редуктора в Україні, щоб відновити належну роботу транспортного засобу.

Як працює редуктор скутера

Функція редуктора скутера у тому, щоб передавати обертання з веденого шківа варіатора на заднє колесо. Перше передатне відношення проходить прямо через варіатор. Варіатор досягає свого кінцевого відношення (ремінь попереду виходить на зовнішній радіус) при обертанні веденого шківа близько 5 разів за обертання колінвала (при 10000 об/хв двигуна відбувається 50000 обертів шківа).

Таким чином, значення редуктора стає очевидним: передаючи момент, що крутить, з веденого шківа на заднє колесо, він зменшує швидкість обертання. На різних моделях скутерів це число може трохи відрізнятися, але воно завжди близько до 12. Це означає, що на один оберт заднього колеса припадає 12,28 і 11,3 оборотів веденого шківа відповідно.

Підшипники редуктора скутера знаходяться в закритій ємності в задній частині картера скутера. Ємність заповнена олією, тому перш ніж откривати кришку, масло необхідно злити.

Механізм редуктора скутера розділений на первинну (шестірні 1 та 2) та вторинну (шестірні 3 та 4) передачі. Первинна або вторинна передачі складаються завжди з двох шестерень – великої та маленької. Розділивши число зубців ведучої шестерні на число зубців веденої шестерні, ми отримуємо передатне відношення передачі. Наприклад, маленька і велика шестерні первинної передачі (1 та 2) мають 13 та 52 зубці відповідно. Зрозуміло, що провідною в даному випадку є маленька шестерня, тому відношення передачі дорівнює 13/52, або 1:4, якщо поділити чисельник і знаменник на 13.

Для нас це означає, що на чотири обороти провідної (маленької) шестерні припадає лише один оборот веденої (великої). Знаючи розміри шестерні вторинної передачі - 14 і 43 і діючи аналогічно, отримуємо відношення 1:3,07.

Не має значення, за допомогою якої передачі – первинної чи вторинної – змінювати підсумкове відношення редуктора. На скутерах, підготовлених до змагань на основі поршневих High-End, іноді замінюють навіть обидві передачі. Також часто потрібно придбати підшипники редуктора.

Заміна підшипників редуктора скутера

У більшості моделей скутерів підшипники розміщуються в однакових місцях. Перед тим, як встановлювати нові недорогі підшипники для редукторів, витягніть старі підшипники, які туго запресовані в корпус редуктора. Найчастіше для зняття доведеться знайти знімач. Дуже важливо акуратно проводити зняття старих деталей та не зачепити важливі частини редуктора. Найчастіше в редукторі встановлені три підшипники:

  • на корпусі,
  • на проміжному валу,
  • на кришці редуктора.

Після того, як ви вивчили каталог підшипників для редуктора та вибрали необхідні деталі, слід встановити їх у скутер за наступною схемою:

  • Скутер встановлюється на бік для кращого доступу до редуктора, за потреби знімається пластик.
  • Виконується демонтаж старих підшипників.
  • Встановлюються нові деталі – для цього потрібно попередньо нагріти посадкове місце, причому самі підшипники слід охолодити.
  • Перевіряємо цілісність всіх прокладок, пошкоджені деталі потрібно замінити.

Доступні ціни на підшипник редуктора дозволять не зволікати із заміною і відразу ж придбати нові деталі, щойно стали помітні проблеми з роботою техніки.

Де купити підшипники редуктора в Україні

Вибираючи деталі на свій транспортний засіб, краще звернутися до перевіреної торгової точки, де надаються гарантії оригінальності мото запчастин. Тільки так можна отримати деталь із заявленими виробником характеристиками.

Мотолюбителі з України можуть купити підшипник редуктора в інтернет магазині Мотоквартал, вибравши необхідні деталі із широкого асортименту якісної продукції. Чудовий сервіс, відмінні ціни та швидка доставка додаються!

Відображення:
Вгору