0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Приладдя та витратні матеріали до інструменту

Приладдя та витратні матеріали до інструменту

Наявність інструменту ще означає, що можна буде виконати намічену роботу. Крім самого інструменту, до нього ще необхідно мати певне приладдя, а також витратні матеріали. Як приладдя найчастіше застосовуються акумуляторні батареї та зарядні пристрої для інструменту, біти та головки, диски ріжучі, мітчики та плашки, патрони для дриля, пиляльні полотна, пристосування для заточування, свердла та шліфувальні елементи. Колообіг, ручний або електричний дриль самі по собі не зможуть просвердлити отвір у заданому місці. Для успішної роботи цих інструментів потрібна така приналежність, як свердло. Якщо ж потрібно в цьому отворі, наприклад, нарізати різьблення, то ще знадобляться мітчик і комір. Так що без приладдя та витратних матеріалів обійтися ніяк не вдасться і не тільки в даному випадку.

Фактори, що впливають на класифікацію свердл.

Говорячи про свердлах необхідно помітити, що їхня класифікація досить складна і враховує безліч факторів, серед яких такі, як призначення свердла, його форма та виконання. Є дві основні групи свердлів. Перша призначена для виконання робіт пов'язаних з роботою по металу, а друга, відповідно, з виконанням робіт по дереву або якогось іншого матеріалу не високої твердості. Свердла призначені для роботи з металевими виробами мають дві поздовжні канавки. Вони потрібні для того, щоб відводити убік стружку, яка утворюється під час свердління металу. Крім того, якщо дотримуватися всіх правил заточування свердла по металу, то кут при його вершині повинен становити 118 градусів, задній кут – 18 градусів, а передній кут ріжучої частини – 20 градусів. Крім звичайних існують конусні і корончасті свердла по металу, але вони вимагають окремого розгляду.

Про корончасті свердла

Практично не залежать від потужності інструменту, що використовується корончасті свердла. Справа в тому, що вони працюють з багатошаровими матеріалами не високої твердості і не вимагають докладання великих зусиль. З їх допомогою, як правило, висвердлюються отвори великого діаметра. Так як ріжуча частина корончатого свердла має діаметр, що перевищує той, який може помістити в себе патрон дриля, то протилежну частину виготовляють у вигляді хвостовика. При підборі та придбанні такої приналежності особливу увагу необхідно приділити саме цій частині. Хвостовик повинен мати достатню довжину, щоб його можна було міцно закріпити у патроні. Крім того, необхідно переконатися в тому, що йому вистачить міцності і він не прослизатиме в кулачках патрона. Основні два фактори, що впливають на знос свердла, це перегрів і вібрація, а тому, якщо вдасться їх виключити, воно прослужить набагато довше.

Свердла по дереву

Для виконання отворів у деревині та матеріалах з приблизно такою ж твердістю застосовують свердла по дереву. Для відведення стружки у них передбачено одну канавку. Загальновідомо, що чим м'якший метал, тим більше має бути кут заточування свердлу. Щодо деревини, то в даному випадку в першу чергу необхідно встановити, який вид свердла буде застосований. А їх багато. Це і пір'яні, і спіральні, і гвинтові, і свердла Форстнера по дереву і таке інше. Усі вони заточуються по-різному. Мало того, для кожного виду потрібне застосування різних заточувальних інструментів. Свердла для деревини рідко потребують заточування, але якщо вже справа дійшла до цього, необхідно дотримуватися, той кут заточування, який був раніше.

Де купити

Звертайтеся до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити приладдя та розхідники до інструменту;
  • дізнатися ціни на приладдя та розхідники до інструменту, купуючи при цьому необхідне недорого;
  • замовити приладдя та розхідники до інструменту з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом приладдя та розхідників до інструменту;
Вгору