0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини Adventure 21"

Шини Adventure 21"

Вседорожні, або шини подвійного призначення, мають великий попит і популярність серед шанувальників мотоциклів. І цей факт легко з'ясовний. Коли має бути не близький шлях, то на шляху обов'язково будуть ділянки доріг загального користування, з асфальтованою поверхнею, ділянки з покриттям, що є щільно укоченим грунтом, а також з великою ймовірністю можуть зустрітися місця, де про дороги знають тільки з чуток. Підлаштовуватися під кожну ділянку дороги шляхом встановлення відповідних шин, справа невдячна. А ось придбання покришок, пристосованих для проходження різних видів покриттів дороги, а також бездоріжжя, єдине правильне рішення.

Враховуючи ту важливу роль, яку грають покришки у поїздках на мотоциклі, до вибору гуми варто підходити виважено та ретельно. Вирішити цю проблему в даний час допомагає безліч компаній, серед яких необхідно вибрати ту, єдину, відому і перевірену, щоб бути впевненим як її продукція. З відомих, що славляться якістю та надійністю своєї продукції, можна виділити такі компанії: Avon, Continental, Dunlop, Metzeler, Michelin, Mitas, Motoz, Pirelli та Sava. Їхня продукція різноманітна і здатна задовольнити практично будь-які забаганки або вимоги покупців. Шини подвійного призначення або як їх ще називають вседорожні шини, здатні забезпечити належну безпеку на дорогах з асфальтовим покриттям. Не стане перепоною для таких шин легке, або навіть середнього рівня бездоріжжя.

Про профіль вседорожніх шин

Розглядаючи профіль шини подвійного призначення, як правило, можна помітити, що він дуже схожий на профіль шосейних шин, але його відмінною рисою є глибокі та широкі канавки. Ділянки, покришки які утворюють канавки, по своїй суті є шипами, досить великих розмірів. Якщо виміряти площу всієї поверхні такої покришки, і всієї поверхні, яку утворюють канавки, виявиться, що площа канавок перевищує площу всієї поверхні шини. Сам профіль вседорожньої покришки, на відміну від шосейної покришки, є більш квадратним. І крім того, як уже вказувалося вище, поверхня покришки покрита, як гумовими шипами. Від форми, профілю та площі шипа залежить, який ступінь бездоріжжя, здатна подолати ця покришка.

Покришки від Бріджстоун

Справжню гуму, експлуатація якої передбачається не тільки на асфальтованих дорогах, а й за умов бездоріжжя, прийнято постачати повітряними камерами. Плюс до цього справжні мотодрайвери, які є фанатиками мотоциклетної техніки, можуть втілити свою давню мрію, використовуючи дані покришки. А саме: встановити на неї шипи, що дасть можливість долати перешкоди і їздити засніженими або замерзлими дорогами, а можливо і горами з крижаним покриттям. З свіжих розробок мотоциклетних шин, варто відзначити випуск компанією Бріджстоун таких покришок, як Battlax Sport Touring T31 і Battlax Adventure A41. Вказана вище компанія завжди прагне розвитку, який би не був перерив у часі, а асортимент постійно розширювався. Так модель шини Battlax Adventure A41 може використовуватися як у тривалих мотоподорожах, так і в нетривалих поїздках містом.

Все, що залишається зробити звичайному споживачеві мотоциклетних шин, це проаналізувати продукцію, що випускається різними компаніями, і зупинитися на кращому для себе варіанті. Заняття звичайно не просте, але за допомогою сайту інтернет-магазину Мотоквартал, вирішення цього завдання спроститься багаторазово. Крім того, завжди є можливість звернутися до спеціалістів чи продавців цього магазину. Після такого звернення з'являється можливість:

  • купити шини Adventure 21" одного з відомих виробників;
  • замовити шини Adventure 21" з доставкою як до міста Києва, так і до інших міст України;
  • скористатися каталогом шин Adventure 21";
  • дізнатися актуальні на день продажу ціни на шини Adventure 21" та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору