0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Гальмівні циліндри

Гальмівні циліндри

Усі транспортні засоби обладнуються гальмівною системою. Це повною мірою відноситься до мотоциклів, скутерів та іншої мототранспортної техніки. Існують різні типи гальмівних систем, але якщо говорити про гідравлічну гальмівну систему мотоцикла, то вона, як правило, складається з таких складових частин:

  • головний циліндр, який встановлюється на лівій стороні керма і може рухатися за допомогою рукоятки;
  • супорт, кріплення якого передбачено на вилці переднього колеса;
  • шланги для гальмівної рідини;
  • тормозні диски;

Кращі компанії з виробництва гальмівних циліндрів

Несправність або некоректна робота будь-якого з елементів гальмівної системи, в жодному разі не повинна ігноруватися власником мотоцикла, а поїздки можуть плануватися тільки після повного усунення всіх недоліків, виявлених у гальмівній системі. Якщо після проведення діагностичних заходів виявиться, що необхідна заміна одного з елементів гальмівної системи, необхідно придбати нову запасну частину. Благо проблем із цим у наш час не спостерігається і в торговій мережі можна легко придбати те, що вам потрібно. Якщо є необхідність замінити головний циліндр, рекомендуємо звернути увагу на продукцію таких компаній, як ALA, CAOKO, INPARTS, KOMATCU, RIDE IT, WZDCY, ZAP TECHNIX та ZV.

До виробів, випущених вищезгаданими компаніями, у споживачів, зазвичай, претензій немає, оскільки вони давно присутні на світовому ринку та його продукція зарекомендувала себе з найкращого боку. Їх знають, як серйозних виробників, котрі без всебічних перевірок та численних тестів на спеціальному обладнанні, свої вироби у продаж не запустять. Намагаються підібратися до їхнього рівня підприємства Тайваню та Китайської республіки. Їх продукція різноманітна і має нижчу ціну, але перед її придбанням бажано проконсультуватися з продавцем чи менеджером організації для прийняття правильного рішення.

Принцип роботи головного гальмівного циліндра

Гальмівне зусилля в гальмівній системі мотоцикла створюється за допомогою головного циліндра, що впливає на поршні, за допомогою гальмівної рідини. Зазначена рідина тиск на супорт, в якому може бути встановлений, як один, так і кілька поршнів. Поршні під зусиллям, яке створює головний циліндр та гальмівна рідина, виходять із супорта назовні та у свою чергу впливають на гальмівні колодки. В результаті такого впливу гальмівні колодки виявляються притиснутими до гальмівного диска і за рахунок сил тертя уповільнюють його обертання, а відповідно обертання колеса, аж до повної зупинки.

Про гальмівну рідину

Рідина, яка застосовується як гальмівна, може бути різною за своїм складом. Для класифікації гальмівної рідини застосовують систему, запропоновану американським транспортним департаментом. Скорочено всі гальмівні рідини позначаються як DOT під номерами 3, 4, 5 та 5.1. Вони відрізняються один від одного температурою закипання, в'язкістю та основою, на яких вони виготовляються. Гальмівні рідини DOT 3 і DOT 4, виробляються на основі мінеральних масел і полігліколях, а для виготовлення DOT 5 застосовується силікон, в результаті чого, змішувати його з DOT під номером 3 і 4, не можна. Що стосується DOT 5.1, то ця рідина сумісна з ними, оскільки відрізняється тільки в'язкістю.

Виявивши несправність головного циліндра гальмівної системи мотоцикла та переконавшись, що без його заміни ніяк не обійтися, найкращим рішенням буде звернення до нашого інтернет-магазину. Після такого звернення ви отримаєте можливість:

  • Купити тормозний циліндр, відповідний та підходящий до гальмівної системи вашого мотоцикла:
  • дізнатися ціни на гальмівні циліндри та отримати можливість придбати необхідний вам недорого;
  • скористатися каталогом гальмівних циліндрів для мотоциклів;
  • замовити гальмівний циліндр з доставкою як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору