0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Замки навісні

Замки навісні

Навісний замок це пристрій, який здатний запобігти доступу до приміщень або будь-яких інших предметів всім, крім власника ключа. Такі замки не потребують спеціального обслуговування, можуть бути легко встановлені і завдяки своїм конструктивним особливостям здатні забезпечити досить високий рівень захисту. При виборі замку необхідно враховувати умови, в яких його передбачається використати, а також, що саме він закриватиме. Корпус навісного замку може бути виготовлений із різних матеріалів, самі замки бувають різних розмірів, мають конструктивні особливості та несхожі ступені секретності.

Матеріали для виготовлення

Корпус навісного замка може бути виконаний з таких матеріалів, як латунь, сталь, у тому числі загартована сталь, чавун, а також з різних сплавів або алюмінію. Найбільш привабливий зовнішній вигляд мають навісні замки, виготовлені з латуні. Цьому матеріалу притаманні такі якості, як міцність, хороша опірність корозії та розколу. Навісні замки виготовлені зі сталі, особливо якщо вона загартована, можуть експлуатуватися протягом тривалого періоду часу, міцність їх висока, але вони не справляються з корозією.

На відміну від них чавунні замки корозії не піддаються, не деформуються, при виготовленні методом лиття легко набувають будь-якої форми. Їх також характеризує низька ціна та схильність до розколювання. У навісних замків виконаних із алюмінію або сплавів на основі кольорових металів, як правило, невелика вага, але й при цьому вони дуже ненадійні.

Про розміри навісних замків

Як мовилося раніше, навісні замки виготовляються різних розмірів. Якщо ці вироби мають малі розміри, можуть бути застосовані для того, щоб закрити сумку, поштову скриньку або валізу. Крім того, з їх допомогою можна пристебнути протиугінний ланцюг велосипеда або мотоцикла. Є також декоративні та подарункові навісні замки з малюнками. Якщо є необхідність обмежити вхід у підсобні приміщення, підвал, гараж та інші невеликі приміщення, то вдаються до допомоги середніх навісних замків. Для захисту воріт господарських та складських об'єктів застосовують великі навісні замки.

Про секретність замків

На кшталт секретності розрізняють дискові, циліндрові, кодові та сувальдні навісні замки. У циліндрових за допомогою ключа можна здійснити переміщення блокуючих штифтів, ховаючи їх у пази. При цьому «личинку» замку буде звільнено і в результаті, а ригель приведено в дію. Від кількості встановлених штифтів залежить надійність усієї замикаючої конструкції. Усередині дискових замків встановлені забезпечені фігурними прорізами диски, але вони працюють приблизно так само, як і їх циліндрові побратими.

Що стосується сувальдних навісних замків, то встановлений усередині механізму ригель блокується за допомогою спеціальних пластин. Цей пристрій вважається стійким від злому, навіть якщо буде застосована відмичка. Зовсім не відкривається за допомогою відмички кодовий замок. Надії йому додають спеціальні диски, які шифрують код доступу. Такі замки забезпечують найвищий рівень захисту, з усіх перелічених вище замків і в разі потреби можуть бути перекодовані. Налякати непроханих відвідувачів та запобігти несанкціонованому проникненню в якесь приміщення, здатні замки обладнані сигналізацією. Витримати звуковий сигнал гучністю в 110 децибелів, зможе далеко не кожен.

Де купити

Якщо бажаєте надійно захистити своє рухоме та нерухоме майно за допомогою навісного замку, звертайтесь до нашого та інтернет-магазину і перед вами відкриються наступні можливості:

  • купити замки навісні відповідної саме для вас конструкції;
  • замовити навісний замок з доставкою до будь-якого регіону України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом навісних замків;
  • дізнатися ціни на навісні замки та придбати необхідний недорого;
Відображення:
Вгору