0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ручний інструмент

Ручний інструмент

Виконання будь-яких робіт пов'язаних з обслуговуванням чи ремонтом авто, або мототранспорту неможливе без наявності інструменту. Якщо відомо, що щодня доведеться виконувати однотипну роботу, то можна один раз підібрати необхідний інструмент, а далі просто стежити за його справністю та своєчасно змінювати той, який виробив свій ресурс і його подальша експлуатація не є можливою. Але ми не на конвеєрі і щодня доводиться вирішувати нові завдання, які потребують нового підходу та застосування іншого інструменту. Однак купити і запастися всіма видами інструментів неможливо, та й незрозуміло, коли той чи інший екземпляр може знадобитися. Тому кожен майстер окреслює собі те коло діяльності, яким він займатиметься і набуває лише найнеобхідніше. Так, ще є інструменти, без яких взагалі не можна обійтися.

Категорії ручного інструменту

Виробники, безумовно, про все це теж знають і воліють займатися в першу чергу постачати таку продукцію, яка користується підвищеним і постійним попитом у покупців. Всі ручні інструменти можна підрозділити на такі групи: затискний інструмент, зубило, керни, пробійники, вимірювально-розмічальний інструмент, інструменти для оздоблювальних робіт, інструмент для плитки та скла, ключі та зйомники, молотки та монтування, набори інструментів, викрутки, паяльне обладнання, пістолети для дюбелів, різальний інструмент, степлери, заклепочники, шарнірно-губцевий інструмент та інше. До окремої категорії необхідно віднести ізолюючі матеріали (без них ремонт електроустаткування не виконати), а також сумки та ящики для інструменту. Не всі роботи можна провести не виходячи з гаража, а якщо є сумка або ящик, де заздалегідь підготовлений необхідний інструмент, то це значно полегшує виконання завдання.

Ящики та сумки для інструментів

Перед майстром часто постає питання, де краще розміщувати інструменти, у ящику чи сумці? І ті, й інші мають свої переваги і недоліки. Ще не в такому далекому минулому, жодної альтернативи ящикам для інструментів не було. Усі ми пам'ятаємо працівників сантехнічної сфери, які ходили квартирами, а весь свій сантехнічний інструмент переносили в основному в дерев'яних ящиках. Були звичайно серед них більш щасливі, яким діставалися надійніші ящики з металу. Але в наш час з появою нових матеріалів ситуація змінилася і багато представників робочих спеціальностей, яким доводиться працювати на виїзді, вважають за краще використовувати для перевезення інструменту спеціальні сумки. Ними користуються люди різних спеціальностей, особливо ті, у яких робота не прив'язана до конкретного робочого місця. До них можна віднести оздоблювальників, електриків, монтажників, та й у наш час тих самих сантехніків. Сумка, особливо якщо вона зшита з якісної, щільної тканини, виглядає елегантніше, може набувати необхідної форми, вмістити більшу кількість інструменту і полегшує його перенесення з однієї точки в іншу.

Та ще й слід визнати сумку більш практичною, що, безсумнівно, має меншу масу, а також меншу ціну в порівнянні з ящиком. Сумки для інструментів мають різні, як кажуть, форм-фактори. Основний варіант залишився тим самим: прямокутна форма, з ручками плюс наявності ременя, для носіння сумки на плечі. Ще один варіант передбачає носіння сумки на поясі. Його ще називають "монтажний пояс". Такий вид кріплення сумки для інструментів хороший при виконанні висотних робіт або, коли необхідно здійснити дрібний ремонт у різних точках квартири чи приватного будинку.

Де купити

Якщо ви потребуєте придбання ручного інструменту, а потім виникає бажання організувати його компактне зберігання, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. В результаті у вас з'явиться можливість:

  • купити ручний інструмент;;
  • замовити ручний інструмент з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • дізнатися ціни на ручний інструмент та придбати необхідний вам недорого;
  • скористатися каталогом ручного інструменту;
Вгору