0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Запобіжники та резистори

Запобіжники та резистори

Сучасні мотоцикли – це високотехнологічні вироби, які складаються з багатьох систем. Однією з найважливіших вважається електрична система мотоцикла. З її допомогою здійснюється запуск двигуна, працюють різні датчики та прилади. А найголовніше полягає в тому, що завдяки електричному струму є можливість створити гарне освітлення мотоцикла навіть у темний час доби, а це безпека як водія мотоцикла, так і інших учасників дорожнього руху. Як і більшість електричних кіл, електрична система мотоцикла не зможе успішно функціонувати без таких деталей, як резистори та запобіжники.

Як правило, якщо не відбувається якихось нештатних ситуацій, то вищезгадані деталі забезпечують нормальну роботу електричної системи мотоцикла протягом тривалого часу. Але від поломок ніхто не застрахований, тому виконати заміну резистора або запобіжника періодично виникає у кожного власника мотоцикла. Такі відомі компанії, як Oxford, RMS, VICMA, JS та KURYAKIN повною мірою задовольняють потреби ринку на ці деталі. Якість продукції перерахованих виробників нарікань не викликає. Серйозну конкуренцію їм у час створюють підприємства Китайської республіки.

Про плавкі запобіжники

Для захисту окремих елементів, а також електричних пристроїв застосовуються плавкі запобіжники. Основне призначення плавкого запобіжника захистити провід, кабель або пристрій сильного та слабкого струму від значних навантажень, включаючи коротке замикання. Завдяки простій конструкції та відносно невисокій ціні плавкі запобіжники набули широкого поширення. В основному їх застосовують у пристроях та установках, які не висувають високих вимог до захисту від перевантажень. До недоліків таких запобіжників відносять:

  • непридатність, якщо є необхідність виконати захист від малих навантажень;
  • відсутність можливості здійснити вибірковий захист від перевантаження або короткого замикання;
  • після спрацьовування плавкий запобіжник потребує заміни, так як плавка вставка руйнується і надалі використовувати його неможливо;
  • необхідність використовувати для плавких запобіжників комутаційний пристрій, оскільки в аварійному режимі розрив електричного кола відбувається автоматично, а керувати ним у штатному режимі неможливо;

Призначення резисторів

Ще один часто використовуваний в електричному ланцюзі мотоцикла елемент називають резистором. Користувачі найчастіше називають його опором. За допомогою резистора обмежують силу струму, вимірюють його величину, ділять напругу або створюють ланцюги зворотного зв'язку. В даний час опори застосовуються практично в кожній електричній схемі. У перекладі з англійської або латинської («resistor», «resisto») виходить одне й те саме слово – опираюсь. Не важко зробити висновок, що призначення резистора, це чинити опір електричному струму. Замінити резистор можна самостійно, але для цього необхідно мати паяльник, необхідні компоненти для паяння, та й навички роботи з паяльником не завадять.

Якщо виникла потреба придбати резистор або запобіжник, найкращим рішенням буде звернутися до перевіреної організації торгівлі, яка спеціалізується на продажу запасних частин для мотоциклів. Наш інтернет-магазин здійснює роздрібний та оптовий продаж запасних частин для мототранспортної техніки, надаючи гарантію на вироби, що продаються. Здійснити покупку можна самостійно, скориставшись інформацією зі сторінок сайту магазину, або звернувшись за допомогою до продавців чи консультантів. В результаті у вас з'являться такі можливості:

  • купити запобіжники та резистори,, відповідні вимогам електричного кола вашого мотоцикла;
  • замовити запобіжники та резистори з доставкою до міста Києва або будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатися каталогом резисторів чи запобіжників;
  • дізнатися про актуальні ціни на запобіжники, резистори та придбати їх недорого;
Відображення:
Вгору