0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Пластик та елементи для японських скутерів

Пластик та навісні елементи для японських мотоциклів

Купуючи японську мототехніку, багато хто навіть не замислюється, з чого зроблено деталі корпусу транспортного засобу. На перший погляд може здатися, що все обваження виготовлене з металу, насправді у виробництві обваження використовується високоякісний пластик. Пластик для японських мотоциклів робить техніку досить легкою та маневреною.

Багато сучасних мотоциклів рясніють пластиковими панелями, вони потрібні для створення завершеного зовнішнього вигляду байка, покращення аеродинаміки та для захисту важливих вузлів. Щоб захистити ці частини від пошкоджень, сучасні полімери робляться гнучкими та стійкими до ударів, але це не рятує мотоцикл при падіннях і ДТП. Втім, купити пластик на японський мотоцикл сьогодні буде неважко.

З чого виконується пластик на японські мотоцикли

Якісний пластик для мотоцикла виготовляється тільки з первинно-виробленого, непереробленого пластику марки ABS. Використання вторинного, переробленого матеріалу – хороший спосіб заощадити для виробника, проте для споживача це означає зниження гнучкості, еластичності, міцності та термостійкості пластику.

Великі виробники, створюючи японський пластик на мотоцикл, використовують у виробництві гранульований ABS-пластик, весь процес виробництва максимально автоматизований зниження шлюбу, у виробництві використовуються нові матриці. Такий пластик зазвичай має внутрішнє маркування заводу, схоже на оригінальне.

Найчастіше вироби виконують за допомогою компресійного чи інжекційного формування. Пластик, зроблений компресійним методом, робиться практично "вручну" і "на око", тому часто має проблеми з кріпленнями. Крім того, якщо він виготовляється не на великому відомому заводі, у його виробництві зазвичай використовують менш якісний пластик вторинної переробки. У продавців його маркують просто як ABS або High Quality ABS.

Пластик та елементи для японських скутерів, формовані інжекційним методом робляться на автоматичному обладнанні. Якщо він був налаштований правильно і виробник не заощадив на якості матеріалу та його товщині, такий пластик практично не відрізняється від оригінального. Коштує він дешевше оригінального, але дорожче компресійного. У той же час він гнучкий і міцний, а також стійкий до пошкоджень при падінні.

Що важливо зробити при виборі пластику для японського мотоцикла

Вибираючи пластик на японський мотоцикл, спочатку потрібно перевірити товщину виробу. Дуже тонкий матеріал легко ламається і може «плисти» від нагріву. Останнім часом у деяких моделей оригінального японського та італійського заводського пластику були помічені проблеми з товщиною, тому деталі мали низьку міцність і розбивалися навіть при незначних ударах. У такій ситуації якісний неоригінальний пластик може стати навіть кращим рішенням, ніж оригінальний.

Далі перевірте наявність термовставок. На всіх частинах пластику, що гріються, повинні бути присутніми термозахисні вставки. Це збереже мотопластик від перегріву та деформації. Особливо важливою є наявність деталей на нижніх частинах пластику (плузі), розташованих поблизу системи випуску. Якщо ваш пластик та навісні елементи для японців не проклеєні термоізоляцією, слід обов'язково встановити її самостійно.

Зрештою, перевірте якість кріплень. Зазвичай перевірити їх можна лише маючи пластик і навісні елементи для японців на руках. Але з фотографій теж можна зробити деякі висновки. Якщо кріплення явно наварені на основні частини пластику та мають нерівномірну товщину – велика ймовірність, що при встановленні вони зламаються.

Де придбати пластик та навісні елементи для японських мотоциклів в Україні.

Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує всім українським мотовласникам можливість придбати оригінальний мотопластик від найкращих світових виробників для японської техніки. Вибрати та купити пластик на японський мотоцикл у нас можна за найдоступнішими цінами, а зробити правильний вибір під особливості вашої техніки допоможуть досвідчені консультанти магазину.

Відображення:
Вгору