0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Гальмівна система

Гальмівна система

 
 
Основним призначенням гальмівної системи мотоцикла є зниження його швидкості до повної зупинки. Для виконання цієї функції використовується сила тертя, яка виникає внаслідок щільного контакту між гальмівним диском та гальмівною колодкою. Домогтися контакту між диском і колодкою покликані допомогти такі системи гальмівних приводів, як гідравлічна або механічна.


В даний час широкого поширення набули дискові гальма, які встановлюються як на передньому, так і на задньому колесі мотоцикла. Однак на деяких видах мотоциклів, що мають малий або середній об'єм двигуна, застосовується гальмівна система, іменована барабанною гальмівною системою.


На колесі мотоцикла встановлений гальмівний диск. Колесо та гальмівний диск обертаються спільно, причому безпосередньо до диска підведений супорт, який забезпечений одним або двома поршнями. У разі натискання на гальмівну педаль або ручку гальма відбувається переміщення поршнів з наступним притисканням гальмівних колодок до диска.


З огляду на, що з роботи гальмівної системи мотоцикла, залежить як здоров'я, а й життя людини ним управляючого, рекомендується проводити регулярне технічне обслуговування вище зазначеної системи. Правильно підібрати нову деталь замість зношеної або непридатної з іншої причини, вам допоможуть фахівці інтернет магазину "Motokvartal". Звичайно, при бажанні підібрати потрібну вам запасну частину ви можете самостійно, використовуючи інформацію нашого сайту. Вдалих вам покупок.
 
 

 
Вгору