0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Моточерепахи

Моточерепаха – комплексний захист мотоцикліста

Моточерепаха – це надійний елемент сучасного мотоекіпірування, що захищає верхню частину тіла мотоцикліста. Моточерепаха схожа на непробивний панцир черепахи, тому екіпірування так і називається. Вибираючи моточерепаху, професійні мотогонщики рекомендують онлайн-магазин Motokvartal, який пропонує купити за найкращою ціною в Україні оригінальне мотоекіпірування для любителів мотокросів.

Шукаєте якісну моточерепаху? Motokvartal пропонує найбільший асортимент мототоварів для фанатів їзди на мотоциклі. У нас найвигідніші ціни, швидка доставка здійснюється до Києва, Львова та інших населених пунктів України. Встигніть вигідно купити сьогодні, телефонуйте прямо зараз!

Моточерепаха - комплексний захист мотоцикліста

Моточерепаха призначена для найуразливіших частин тіла, застосовується для надійного захисту шиї, плечей, ліктів, зап'ястя, ключиці, грудної клітки, спини, лопаток, хребта та попереку мотоцикліста. Але, щоб не помилитися з вибором мото черепахи, необхідно знати про її особливості та на що звертати увагу, вибираючи екіпірування. Якщо вам потрібна суперміцна моточерепаха, звертайтесь до інтернет-магазину Motokvartal, ми допоможемо купити мотозахист на будь-який бюджет. Моточерепаха від Motokvartal – шанс мотоцикліста уникнути травм під час аварії.

Зміст:

 1. Моточерепаха – комплексний захист мотоцикліста
 2. Моточерепаха: в чому секрет комплексного захисту?
 3. Мотозахист "моточерепаха": чому обов'язково варто купити?
 4. Моточерепахи: основні види
 5. Критерії вибору моточерепахи
 6. Топ-5 найкращих моточерепах 2023 року
 7. Часті питання про моточерепахи

Моточерепаха: в чому секрет комплексного захисту?

Моточерепаха - основні види

Моточерепаха є щитковим захистом мотогонщика. Протиударні щитки-протектори із перфорованою основою захищають торс мотоцикліста. Елементи конструкції моточерепахи точно повторюють вигини хребтового стовпа. Для максимального комфорту мотогонщика більшість сучасних моделей мото черепах мають шарнірну будову.

Частини тіла (хребетний стовп, грудна клітка, плечі, лопатки, ліктьові суглоби), які потенційно можуть постраждати під час падіння під час їзди на мотоциклі, надійно захищаються мото черепахою. Шарнірна будова мото черепахи комплексно захищає вразливі суглоби від їх зміщень та деформацій у момент падіння з мотоцикла. Щоб щитки-протектори не змінювали свого місця розташування в конструкції в момент їзди або випадкового падіння, протиударні елементи з'єднані сітчастим матеріалом з посиленими швами, що перешкоджають розриву.

Моточерепаха надійно кріпиться на тілі мотогонщика допоміжними ременями та пояском. Конструкція повинна комфортно (без обтяження) прилягати до тіла, оскільки тільки так моточерепаха зможе виконувати своє функціональне призначення у критичній ситуації. Сітчасті елементи моточерепахи підтримують необхідний рівень вентиляції.

Мотозахист "моточерепаха": чому обов'язково варто купити?

Екіпірування мотоцикліста під назвою "моточерепаха" має такі переваги:

 • ефективно гасить силу ударів унаслідок падіння;

 • знижує травматизм мотоспортсменів, рятує життя;

 • захищає особливо вразливі ділянки тіла від переломів, подряпин, саден, вивихів;

 • моточерепаха сумісна з іншими видами мотозахисту;

 • відрізняється стильним дизайном, легкою вагою, не заважає рухам мотоцикліста під час їзди.

Моточерепаха сконструйована із міцних антиударних протекторів, вироблених із надміцного пластику або спінених полімерів. Моточерепахи - це надійна броня мотоцикліста, а не просто предмет гардеробу байкера, що притягує погляди. Таке функціональне мотоекіпірування несправедливо недооцінене. Правильно обрана моточерепаха – це комплексний захист мотогонщика.

Моточерепахи: основні види

Різновиди моточерепах

Функціональне призначення моточерепахи

Візуальний опис

Особливості конструкції

Для мотокросів

де придбати моточерепаху в Україні

такі моточерепахи використовуються для агресивного пересування бездоріжжям, під час ендуро-кросу і т.п. Мото черепаха захищає від сильних ударів, пом'якшує падіння на нерівну поверхню, дозволяє уникати травм під час їзди на мотоциклі. Моточерепахи, що застосовуються в мотокросі, не розраховані для використання в умовах міста.

Для використання в умовах міста

магазин товарів для мотоциклістів

міська моточерепаха спеціально розроблена для захисту у разі падіння на жорстке шосе, асфальтоване дорожнє полотно. Такі моточерепахи оснащуються спеціальними щитками, завдання яких полягає у розсіюванні сили удару, допомагаючи виключати переломи, вивихи. Нерідко конструкцією мотоекіпіровки, захисних аксесуарів мотоцикліста передбачаються посилені елементи з алюмінію або титану, що підвищує рівень міцності виробу.

Якщо мотоцикліст однаково часто їздить як міськими дорогами, так і бездоріжжям, у такому разі доцільніше купити у всеукраїнському онлайн-магазині мототоварів Motokvartal моточерепаху, призначену для їзди на мотоциклі містом. Хоча міська моточерепаха не передбачена для мотокросу, але вона зможе захистити мотоцикліста від травмування.

Критерії вибору моточерепахи

Моточерепаха - критерії вибору

Що слід врахувати, обираючи моточерепаху? Безпечне пересування на мотоциклі залежить від грамотно обраного мотоекіпірування. Тому, бажаючим купити моточерепаху, необхідно брати до уваги такі нюанси:

 • правильно підібраний розмір;

 • щільне (комфортне) прилягання до тіла;

 • при надяганні відсутність сковуючих рухів;

 • наявність фіксації для шийного відділу хребта (комір, накладка та ін.); регулювання температури шкіри (наявність вентиляції).

Професійні мотогонщики віддають перевагу полегшеним моделям моточерепах з надійним захистом спини і грудного відділу. Якщо необхідно, розмір моточерепахи (екіпірування) можна відрегулювати за допомогою спеціальних ременів. Мото черепаха не повинна бовтатися або зміщуватися, але вона має надавати можливість дихати тілу. Протиударні елементи моточерепахи в області грудної частини, спини, хребта мають бути бездоганними з технологічної точки зору, захист плеча повинен прикривати ключицю.

Топ-5 найкращих моточерепах 2023 року

Моточерепахи: короткий огляд популярних моделей онлайн-магазину Motokvartal

Бренд

Фотоопис

Характеристика моточерепахи

Ціна

Alpinestars A-10

Моточерепаха - критерії вибору

Моточерепаха оснащена жорсткими протекторами із високоякісного гнучкого та легкого полімеру. Оснащена знімними плечовими протиударними протекторами, внутрішніми спіненими вставками для м'якості та зручності.

Ціна 8995 грн

Alpinestars SEQUENCE

Моточерепаха - критерії вибору

Моточерепаха відрізняється стильним дизайном, високотехнологічною конструкцією. Захист плечей, спини розроблений з якісної комбінації полімерів, що забезпечують оптимальну гнучкість і малу вагу. Матеріал виготовлення забезпечує чудову вентиляцію. Анатомічно скроєні мотозахисні пластини повторюють вигини тіла, забезпечують підвищений рівень комфорту в процесі експлуатації. Наявний регульований/знімний пояс.

Ціна 10655 грн

THOR Guardian

Моточерепаха - критерії вибору

Моточерепаха рівня I спроектована таким чином, щоб максимально пом'якшувати удар.

Надміцна броня моточерепахи анатомічно сконструйована з формованих щитків, що розсіюють ударну хвилю.

Спеціальним чином розташовані вентиляційні отвори моточерепахи забезпечують необхідне охолодження.

Ціна 4102 грн

Acerbis KOERTA LADY

Моточерепаха - де придбати онлайн в Україні

Моточерепаха має захисну пластину, спереду вона анатомічно сконструйована з цілісного пласта поліпропілену для ідеального комфорту мотогонщиці, задня пластина повторює контури хребетного стовпа, вона зібрана з кількох щитків, які знімаються для очищення або заміни при необхідності.

Ціна 6007 грн

Leatt 5.5 Body Protector JUNIOR

Моточерепаха - де придбати за низькою ціною

Моточерепаха забезпечує максимальну безпеку, мотоекіпірування відрізняється комплексним рівнем захисту мотогонщика. У конструкції моточерепахи задіяні спінені полімери (3DF), спресовані пластинки різного ступеня жорсткості. Вони володіють властивістю миттєво збільшувати свою жорсткість під час удару.

Ціна 15036 грн

Alpinestars є лідером на ринку з виробництва екіпіровки для мотоциклістів. Ергономічні, анатомічно продумані, повністю відповідаючі умовам експлуатації моточерепахи Alpinestars спеціально розроблені для максимального захисту мотоцикліста, використовуються спортсменами в більшості мотогонок будь-якого стилю. Моточерепахи для різної погоди та для різних стилів водіння виготовляються із сучасних матеріалів із застосуванням інноваційних технологій, що значно підвищує рівень безпеки на шосе та під час їзди бездоріжжям. Цей бренд вибирають майстри. Щороку бренд пропонує різноманітні моделі якісного екіпірування. Вибираючи Alpinestars, мотогонщик довіряє захист свого життя та комфорт під час змагань, гонок з бездоріжжя, мототуризму та їзди містом на мотоциклі надійному виробнику.

Icon - іменитий бренд, який багато років присутній на ринку професійного мотозахисту. Моточерепахи Icon – це нестандартний погляд на мото моду. Бренд відрізняється сміливими, зухвалими рішеннями, але ні на хвилину не забуває про якість виготовлення та безпеку моточерепахи. Не дивно, що моточерепахи Icon такі популярні серед професійних мотогонщиків та любителів екстремальної їзди. Різноманітний модельний ряд, різні колірні та стильові рішення мотоекіпіровки, представлені в інтернет-магазині Motokvartal, здатні задовольнити найвибагливіших байкерів. В асортименті представлені моточерепахи різних розмірів для чоловіків та жінок, що дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант з огляду на індивідуальні особливості фігури.

Thor - це найпопулярніший світовий бренд із завидною репутацією та різноманітною лінійкою мототоварів. Бюджетна моточерепаха Thor - це найкращий вибір для досвідчених мотогонщиків, любителів ендуро та новачків. Мотоекіпірування Thor максимально задовольнить запити сучасних байкерів та професійних мотогонщиків. В інтернет-магазині Motokvartal можна купити захисний мотоодяг, моточерепахи Thor, що приваблюєють своїм стильним дизайном, а також все, що необхідно для створення індивідуального образу мотогонщика. Переважно весь мотозахист відрізняється багатошаровою конструкцією, має відмінну вентиляцію, оснащується неопреновими вставками для максимального комфорту. У кожній деталі мотоекіпірування простежується строга функціональність. Бренд відрізняється лояльною ціновою політикою, пропонує спортсменам мотоекіпірування для різних рівнів мото майстерності.

Інтернет-магазин Motokvartal (Україна) пропонує величезний асортимент моточерепах, мототоварів, професійного екіпірування для мотоспорту з різноманітними характеристиками та цінами. Абсолютно всі моделі моточерепах, представлені на сайті, мають необхідний рівень захисту, відрізняються найкращим співвідношенням ціни та якості. Моточерепахи від Motokvartal – це вигідне придбання для вашої безпеки та комфортної їзди на мотоциклі.

Часті питання про моточерепахи

Що таке моточерепаха?

Моточерепаха – це те, без чого небажана їзда на мотоциклі; це важливий атрибут захисту мотоцикліста, як шолом, рукавички та ін., потенційно здатний зберегти життя та здоров'я мотогонщику. Моточерепаха є комплексним захистом, що складається з окремих протиударних протекторів, що з'єднуються сіткою або ременями. Рівень безпеки моточерепахи набагато вищий, ніж окремо взятих налокітників чи панцира для грудної клітки.

Як правильно вибрати розмір моточерепахи?

Моточерепаху слід вибирати за своїм розміром. Екіпірування повинне щільно прилягати до тіла і не зміщуватися. Протиударні протектори моточерепахи не повинні тиснути на грудну клітку, шию, спину або інші частини тіла. Мотоекіпірування, що неправильно сидить на тілі, не зможе виконати свою захисну функцію. Дуже часто незручність, дискомфортні відчуття від невідповідного за розміром мотоекіпірування, а також неможливість прийняти зручне положення або зробити певний рух руками стає причиною мотоаварій.

В інтернет-магазині Motokvartal ви знайдете широкий вибір моточерепах — від професійних моделей до бюджетних варіантів. Фахівці магазину проконсультують щодо вибору та допоможуть вибрати правильний розмір, а також зберуть повноцінний комплект мотоекіпіровки для справжнього фаната мотоцикла.

Навіщо потрібна моточерепаха?

Моточерепаха, будучи комплексним елементом екіпірування мотоцикліста, призначена для надійного захисту тіла мотогонщика від різноманітних механічних і динамічних навантажень у процесі їзди.

Як правильно носити моточерепаху?

Моточерепаха надійно фіксується на тілі мотогонщика передбаченими ременями та спеціальним поясом в області талії. Мотозахист, мотоекіпірування повинне комфортно прилягати до тіла без стискання рук, плечей, шиї, грудей, спини, щоб повноцінно виконати своє функціональне призначення в критичній ситуації. Моточерепаха не повинна бовтатися на тілі, перекручуватись, задиратися на спині тощо.

Які моточерепахи вважаються найкращими?

Найкраща моточерепаха виконана з міцного інноваційного пластику зі спеціальними поліуретановими підкладками ергономічної форми та перфорованою структурою, відрізняється високою якістю пошиття, високофункціональною фурнітурою (липучки, напівавтоматичні застібки та ін.), матеріалом сітки. Також важливим є об'єм протиударних протекторів. Чим він більший, тим краще вважається мотозахист.

Які бувають рівні безпеки моточерепахи?

Усі моточерепахи умовно поділяються на кілька типів за рівнями захисту: для початківців, для любителів мотоспорту та для професійних мотогонщиків. Рівні припускають специфічні особливості конструкції, ступінь захищеності та ін.

Якщо мені не підійшов розмір моточерепахи, чи можна повернути товар?

Якщо моточерепаха (замовлений товар) не підійшла за розміром, покупець може повернути її або обміняти протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Детальніше ознайомитися з умовами, правилами обміну, повернення товарів можна на нашому сайті.

Відображення:
Вгору