0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Інструмент для шиномонтажу

Інструмент для шиномонтажу

Ще не так давно, повсюдно була поширена така професія, як коваль. Необхідність у тому існуванні пояснювалася досить просто: більшість людей переміщалося використовуючи коней, а коням, щоб виконувати свої функції потрібні були підковані копита. Ковалі виготовляли підкови і їх прибивали, в результаті задоволені вершники чи мандрівники, на втіху могли продовжувати намічений шлях. Часи змінилися, і ось замість карет запряжених кіньми, на дорогах міст, сіл чи селищ роз'їжджають авто та мототранспортні засоби. Підковувати їх немає необхідності, а от послуги періодично проводити заміну або ремонт покришки, потребує весь автотранспорт. Для виконання робіт пов'язаних із заміною або ремонтом покришки потрібні відповідні інструменти, а також обладнання, якими ще потрібно вміти користуватися. Ось цими обставинами і пояснюється поява інфраструктури, широка мережа якої включає підрозділи автомобільних майстерень, що займаються шиномонтажними роботами.сертифікатом

Основний ручний інструмент для проведення шиномонтажних робіт

Робота шиномонтажного підрозділу, незалежно від того, є стаціонарним або мобільним, неможливо в першу чергу без ручного інструменту. До такого можна віднести комплекти шил, якими в разі потреби вводяться джгути або розширюють отвори завдяки напилку, встановленому на спіральному шилі. Крім того, завжди під рукою у майстра повинні бути такі інструменти, як скребок, ніж, призначений для зняття вантажів, кусачки, кліщі, інструмент для зняття ніпелів, який називають екстрактором, а також прикатні або підкатні ролики. Втім, цим переліком ручного інструменту потреба сучасного майстра шиномонтажних робіт аж ніяк не обмежується. Звичайно є і особисті переваги, а також деякі секрети професіоналів, але основний набір інструменту для шиномонтажних робіт в даний час можна придбати, як у спеціалізованих господарських, так і інтернет-магазинах. Що саме купувати кожен визначає самостійно, виходячи з того, які типи та який обсяг робіт планується виконувати.

Види технологічного обладнання

При закупівлі інструменту та обладнання для шиномонтажних робіт, в першу чергу визначаються, який вид транспорту обслуговуватиметься, а це можуть бути як легкові, вантажні, так і спеціалізовані транспортні засоби. Плюс до цього необхідно точно знати, чи надаватимуться послуги в повному обсязі або частково. Сучасне технологічне обладнання для шиномонтажних робіт широко представлене на ринку в напівавтоматизованому, автоматизованому та комп'ютеризованому варіантах. Без відповідних верстатів або стендів, приладів та ручного інструменту обійтися не вийде. Для початку слід забезпечити майстрів інструментом та обладнанням, що дозволяє проводити діагностичні заходи, адже без визначення причини поломки, усунути її саму, немає можливості.

Де купити

Після проведеної діагностики, як правило, виникає необхідність у знятті колеса, розбортування покришки, зачистки місця проколу або пошкодження, накладення латки, складання колеса, балансування та встановлення його на місце. Крім того, можуть знадобитися заходи пов'язані з термічною обробкою або вулканізацією покришки. Вже тільки перераховане вище, вимагає закупівлі різноманітного обладнання та інструментів, які можна підібрати та придбати за допомогою нашого інтернет-магазину, отримавши при цьому можливість:

  • купити інструмент для шиномонтажу;
  • дізнатися ціни на інструмент для шиномонтажу та придбати необхідний недорого;
  • скористатися каталогом інструменту для шиномонтажу;
  • замовити інструмент для шиномонтажу з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого регіону України;
Відображення:
Вгору