0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Важелі

Важелі для мотоцикла

 
Різного типу важелі знайшли своє застосування в різних механізмах, виробах, найпростіших пристроях. Якщо вірити легенді, то ще Архімед у третьому столітті до нашої ери, коли зрозумів усе значення зробленого ним відкриття, сказав: Дайте мені точку опори, і я переверну Землю!.


Справді, якщо є точка опори, навколо якої може обертатися тверде тіло (назвемо його поперечиною), то з обох боків цієї точки опори утворюються плечі важеля. Теоретично зробивши одне з плечей важеля нескінченно довгим, можна розвинути практично будь-яке зусилля.


Прикладом застосування важеля в побуті можуть бути такі часто використовувані речі, як водопровідний кран, гайковий ключ (що довше плече гайкового ключа, тим сильніше можна закрутити гайку або відкрутити туго закручену), балонний ключ і навіть найпростіші вхідні двері, закріплені за допомогою петель, є найпростішим важелем.

 


У техніці, зокрема моторизованої, важелі поширені повсюдно. В автомобілі використано багато різних важелів. Прикладом може бути важіль перемикання швидкостей, з'єднаний із коробкою передач. Для автомобілів, що мають велику масу, застосовують відповідно і важелі довші, ніж у легкових автомобілях, так як для перемикання передач потрібно застосувати більше зусиль.


У мотоциклах також застосовуються важелі (наприклад, важіль гальма) і ручки, які по суті виконують роль важелів (наприклад, ручка гальма мото). Що ж до нашого інтернет магазину “Motokvartal”, то в цьому розділі сайту ви можете самостійно або за допомогою наших фахівців підібрати відповідний важіль для свого мотоцикла. Короткий перелік наявних у нас запасних частин наведено нижче і включає наступні найменування:
 
 • важіль зчеплення (в асортименті);
 • важіль переднього гальма;
 • важіль заднього гальма;
 • важіль перемикання передач;
 • ручка гальма;
 • гумка важеля перемикання передач.

Важелі на мотоцикл у Києві

Мотоциклетна техніка активно застосовує різні важелі та ручки. Часто райдери відносять ці вироби до складу розхідників, адже при падінні деталі часто приймають на себе основний удар, загортаючись і ламаючись. І якщо раніше доводилося спеціально підпилювати ці органи управління, то сьогодні не важко вибрати і купити важелі на мотоцикл, повністю задовольнивши власні потреби.

Особливості мотоциклетних важелів

У наші дні можна підібрати найбільш вдалі моделі ручок та важелів, призначені для швидкісного водіння, мотокросу або станту. Райдер може вибрати важелі різних кольорів, короткі важелі регульовані під два пальці, швидко відгукуються на рухи водія, а також спеціальні важелі, що регулюються.

Крім цього, велику популярність зараз завойовують важелі, що складаються на мотоцикл, що мають колесо регулювання. Завдяки регулюванню можна знайти найбільш зручне положення - підсунути важіль ближче до ручки керма або відсунути далі, також зустрічаються моделі, що мають відразу кілька позицій.

Ручки переднього гальма на мототехніку розрізняються та підбираються залежно від гальмівної системи, встановленої на байку. Вони окремо підбираються під гідравліку та троси. Також важелі розрізняються за складом, можуть бути із алюмінію або силуміну. Найпростіші моделі є не налаштованими, а більш складні – важелями, що складаються з налаштуваннями. Можна, можливо купити мото важелі гальма та зчеплення з високоміцного анодованого алюмінію.

При падіннях короткі або складні важелі керування для мотоцикла не чіпляються об дорожнє покриття та різні перешкоди, не завертаються і не ламаються. Для мотолюбителя також дуже важливо, що ризик отримати травму з такими важелями нижче.

Чому варто використовувати важелі, що регулюються на мотоциклі

Важіль зчеплення на мотоцикл - це проста, але функціональна деталь з алюмінію, зовнішній вигляд якої не є нічого хитромудрого. Важель гальма, як брат близнюк, схожий на ручку зчеплення. Стокові рішення виконують свої функції без нарікань, але в наш час сучасних технологій завжди хочеться чогось більш видатного. Ці бажання мільйонів райдерів втілені у регульованих важелях зчеплення та гальма.

Зовнішній вигляд таких ручок для мотоцикла зазнав певних змін. Відразу можна відзначити, що, на відміну від стічних, ці важелі пофарбовані у два кольори. За майданчиком кріплення органів управління зчепленням та гальмом для мотоцикла розташований важіль регулювання. Він дає змогу регулювати зусилля, яке потрібно докласти до ручок для досягнення необхідного результату. Ціна важеля гальма мотоцикла з можливістю регулювання трохи вища, ніж на традиційні деталі.

Таким чином, на нерегульованих важелях у деяких ситуаціях, наприклад, при різкому гальмуванні, потрібно мати сильніший хват. Інша справа, якщо ви використовуєте важелі, що регулюються, де достатньо перевести регулятор в потрібне положення, після чого легким натисканням буде гарантовано досягнення результату. У самому тілі кожної з ручок є три отвори, також є отвір і на закінчення деталі.

Купити важелі керма мотоцикла дуже корисно для кожного райдера, адже такі вироби анітрохи не поступаються зручністю стоковим. Крім того, вони нададуть можливість регулювання сили натискання для полегшення досягнення необхідного результату. Зовнішній вигляд ручок, що регулюються, набагато більш приємний, ніж у традиційних, що робить їх незамінними для шанувальників тюнінгу. Установка деталей на мотоцикл, скутер або мопед дуже проста і не викликає проблем навіть недосвідченого користувача.

Де купити мото важелі в Києві

Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує великий вибір оригінальних важелів гальма, зчеплення, газу та інших органів керування мототехнікою. Ми безпосередньо співпрацюємо з відомими виробниками та забезпечуємо своїх клієнтів лише справжньою продукцією, яка відповідає всім встановленим стандартам якості та нормам. Доступна ціна на важелі на скутер доповнюється повноцінною консультацією з питань вибору та купівлі деталей.

Як купити зі знижкою?
 • у постійно чинному розділі Розпродаж
 • по акції, які регулярно влаштовуються магазином і про які можна дізнатися на сайті або в соцмережах фейсбук.
 • а також сплатити бонусами або подарунковим сертифікатом
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з доп.издержками, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідна повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору