0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Гарнітури

Гарнітури

Сьогодні навряд чи когось можна здивувати наявністю у мототранспортному засобі гарнітури та реєстратором. За допомогою їх фіксується все, що відбувається під час поїздки, є можливість вести телефонні переговори або використовувати гучний зв'язок. Вибір гарнітур, як і відеореєстраторів, величезний. Є можливість підібрати для себе ці пристрої з огляду на власні переваги, бюджет та інші фактори. Складно, а то й неможливо відповісти на телефонний дзвінок, коли керуєш мотоциклом, якщо мотоциклетний шолом попередньо не обладнаний відповідною гарнітурою. Замість звичних дротових пристроїв «Вільні руки (hands-free)» все більшої популярності набувають пристрої блютуз.

Варіанти встановлення гарнітури

За допомогою такого пристрою можна не лише слухати музичні композиції, використовувати звукові підказки навігатора, відповідати на телефонні дзвінки або здійснювати дзвінки самому, а й у режимі конференції спілкуватися з іншими учасниками подорожі чи пасажиром. Щоправда, поки ці функції доступні лише на незначній відстані, але технічний прогрес не стоїть на місці. Існує три способи стати власником мотошолома, обладнаного гарнітурою. У першому варіанті всі комплектуючі купуються та встановлюються самостійно. У другому варіанті мотошолом купується з гарнітурою, яка заздалегідь вбудована виробником. При виборі третього варіанта самостійно доведеться встановлювати лише комунікатор, а мікрофон, антена та навушники вже будуть перебувати на своїх місцях.

Переваги та недоліки блютуз гарнітури

До переваг мотошоломів з вбудованою блютуз гарнітурою слід віднести той факт, що наявність комунікатора не погіршує аеродинамічних якостей виробу. Встановлений виробниками комунікатор не має частин за корпус шолома, а всі інші деталі комплекту гарнітури надійно закріплені і розташовані в найбільш прийнятних для них місцях. Але якщо господареві такого мотошолома з якихось причин знадобиться перенести гарнітуру та блютуз пристрій в інший шолом, то можуть виникнути серйозні труднощі, які не дозволять здійснити такий план. Обслуговування та ремонт таких конструкцій також простими не назвеш. З іншого боку, якщо шолом з встановленими комунікатором і гарнітурою виготовлений відомою і перевіреною компанією, то швидше за все потреба в ремонті не виникне.

Про мотошоломи без комунікатора

Мотошоломи, у яких встановлені навушники, антена та мікрофон, потребують дообладнання комунікатором. Його доведеться підбирати самостійно. Є можливість підібрати блютуз, що має всі бажані функції, але, на жаль, встановити будь-яку модель не вийде, оскільки є обмеження з боку виробника. Вся справа у формі та розмірах виїмки у корпусі шолома, яку передбачив виробник. Вибирати є з чого. Є пристосування забезпечені як жорсткою штангою для мікрофона, так і гнучким проводом, за допомогою якого мікрофон можна закріпити в зручному для себе місці. Є набори, які можуть задовольнити будь-якого покупця як своїми функціональними можливостями, так і ціною.

Де купити

Для різних моделей мотошоломів в даний час у продажу є гарнітури з двома мікрофонами, ультратонкими навушниками, що забезпечують зв'язок в режимі конференції до чотирьох учасників включно і з дальністю зв'язку до півтора кілометра. Причому заряду акумулятора може вистачити до двадцяти годин безперервної розмови. Модельний ряд гарнітур постійно оновлюється і якщо у вас є потреба придбати нову або замінити застарілу модель гарнітури звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливості:

  • купитb гарнітуру відповідну вашим вимогам;
  • замовити гарнітуру з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатися каталогом гарнітур для мотоциклів;
  • дізнатися ціни на гарнітури для мотоциклів та придбати необхідну недорого;
Відображення:
Вгору