0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Обтічники та вітрове скло

Обтічники та вітрове скло

 

Як вибрати та купити вітровик на мотоцикл та скутер

Вітрове скло для скутера та мотоцикла є незамінним аксесуаром спортивних та туристичних варіантів мототехніки. Цей елемент дозволяє збільшити комфорт при пересуванні навіть на середніх швидкостях. Серед переваг вітровиків виділяють:

 • Захист мотоцикліста від пронизливого вітру;
 • Поліпшення аеродинамічних властивостей байка;
 • Зниження витрати пального;
 • Індивідуальний стиль мототехніки та декоративно-естетичну функцію.

Коли потрібен обтічник на скутер чи мотоцикл?

Вітрове скло допоможе байкеру перенести дощову та холодну погоду. Особливе значення вітровики мають для мотоциклів-круїзерів, дорожніх та нейкід моделей. На подібних двоколісних транспортних засобах зустрічні потоки вітру завжди доставляють чимало проблем, а обтічник на круглу фару мотоцикла допоможе їх позбутися.

Класичні дорожні байки та чопери з круглою фарою чудово доповнюються універсальним вітровим склом зі спеціальними кріпленнями, що дають можливість легко доповнити конструкцію мототехніки таким вдалим засобом захисту. Що стосується мотоциклів з ускладненою передньою частиною, тут також можна підібрати потрібний варіант і окрему систему кріплення.

Який можна купити вітровик на мотоцикл?

Вітровики для байків та скутерів можуть відрізнятися за кольором. На моторинці є широкий асортимент райдужного вітрового скла, дзеркальних моделей і хамелеонів. Також бувають тоновані варіанти обтічників.

Що стосується форм вітровиків, сьогодні можна обтічник на скутер купити, що має різні властивості:

 • Традиційні вітровики. Скло розширене догори, а сама модель є аналогом штатних аксесуарів.
 • Система «подвійний міхур». Відзначається підвищена аеродинаміка, коли зустрічні потоки вітру проходять над байком. Найчастіше подібні моделі встановлюються на спортбайки – їх використовують мотогонщики із Moto GP.
 • Спортивні варіанти Закінчення скла в даних моделях має виступ-підйом, що утворює спойлер, який чудово підходить для пересування містом і трасою.
 • Обтічники на щиток. Мають розмір близько 30 сантиметрів, чого достатньо для закриття панелі приладів. Зустрічні потоки вітру йдуть нагору, що чудово підходить для байків-дорожників.
 • Обтічник на скутер та мотоцикл туристичного типу. Мають подовжену обтічну форму, де верх скла піднятий на кшталт спойлера. Дані елементи нададуть відмінний захист від вологи, бруду та вітру.
 • Вітровики з регульованим спойлером. Моделі для спорт-турерів, де скло коротше традиційного вітровика, а у верхній частині розміщений регульований спойлер.

Як вибрати вітровик на мотоцикл та скутер?

Основним критерієм вибору вітровика для мототехніки стає збереження реального огляду спереду, щоби скло не відволікало мотоцикліста. Важливо приділити увагу якості продукції та матеріалам. Обтічники з дешевого пластику – не найкращий вибір, адже функціонал та надійність даних аксесуарів залишає бажати кращого. Необхідно хороший вітровик на мотоцикл купити, він буде міцним і зможе зберегти еластичність, навіть при попаданні різних камінців.

Якісна продукція має невелику товщину в кілька міліметрів, з потовщенням у місцях закріплення. При аварійних ситуаціях або втраті керування мотоциклом, вітрове скло не повинно завдати травми байкеру.

Де купити мотоцикли в Україні?

На сьогоднішній день мото ринок надає великий вибір різних варіантів вітровиків для тих чи інших моделей мототехніки. Велике значення має не тільки грамотний підбір аксесуара під особливості свого мотоцикла, але і вибір місця придбання.

Інтернет-магазин Мотоквартал має заслужено високу репутацію серед мотолюбителів з України та надає лише найякіснішу продукцію від знаменитих компаній. Ми пропонуємо купити вітровик на мотоцикл за найкращими цінами. Досвідчені консультанти нашого магазину допоможуть підібрати відповідну модель вітрового скла, ґрунтуючись на ваших уподобаннях та побажаннях!

Функції обтічників на мотоцикл

Основна відмінність мототехніки від автомобілів полягає у майже необмежений контакт райдера з навколишнім світом. Багато власників байків не побоюються свіжого вітру, замішаного з дорожнім пилом та запахом бензину. Втім, ця романтика припиняється на 150 км/год, а далі вітер стає грізним ураганом, що ризикує вирвати шолом із голови.

Любителі швидкості та двоколісних залізних коней давно звикли ховатися за вітровим склом. Такий обтічник на мотоцикл дозволяє вирішити безліч проблем, якщо має правильну форму та грамотно встановлений. Перший вітровик на мототехніці з'явився тільки в 1975 році на байку BMW R90S, але незабаром обтічниками почали доповнювати всі класи цих транспортних засобів.

Вирішивши купити вітрове скло на мотоцикл, можна підвищити не лише комфорт водія, а й аеродинаміку техніки. Вироби забезпечують економію пального та допомагають при стабілізації байка на максимальних швидкостях. Єдиною проблемою стає сам райдер, тому що його габарити, манера їзди та форма шолома сильно впливають на повітряні потоки, що проходять через мотоцикл.

Як досягти кращих аеродинамічних властивостей за допомогою обтічника

Прагнучи максимальної аеродинамічної ефективності байка, слід починати з себе. Величезне значення має посадка на мотоциклі, і не варто очікувати якісної обтічної, якщо сидіти на спортивній техніці, як на дорожній. Поліпшити аеродинаміку спортбайка під дорожню посадку можна, якщо використати змінене вітрове скло на мотоцикл.

Всі тюнінгові скла для швидкісних мотоциклів поділяються на два типи:

 • З вигнутим нагору краєм у формі спойлера. Забезпечує відмінне відведення потоку вітру вгору і дозволяють захиститися навіть найвищим райдерам, але на швидкості понад 200 км/год створюється зайва турбуленція, а в районі шолома виникає «болтанка».
 • Із завищеним куполом. Цей тип скла застосовують навіть на змаганнях, але трохи пригинатися на швидкостях все ж таки потрібно.

Сучасні турери часто не обмежують мотоцикліста в посадці, тому що аеродинаміка максимально відточена. Багато туристичних байків відрізняються можливістю регулювати висоту і кут нахилу переднього обтічника на мотоцикл, що забезпечує просте подолання потоків вітру на швидкості.

Втім, свої складнощі є і при їзді такою технікою. Скло для турерів виконується дуже високим, і дивитися на дорогу поверх них здатні тільки високорослі райдери, що не завжди зручно. Наприклад, в дощ вода на склі сильно спотворює видимість.

Досягти компромісу можна, якщо купити обтічник на мотоцикл з невеликим V-подібним відсіком посередині. Дивитися на дорогу можна буде через виріз, а ефективність захисту від вітру знизиться незначно.

Важливі аспекти вибору обтічника для мототехніки

На жаль, але для байка з обтічником не завжди вдається правильно підібрати вітрове скло, та й далеко не кожен тюнінговий варіант кращий за традиційний. Перед тим як купити обтічник на мотоцикл в Україні, варто провести деякі випробування. Найкращим рішенням буде помірна дальня поїздка, під час якої потрібно знайти найзручніше становище голови та тіла.

Якщо комфорту досягти не вдається, необхідно приділити увагу продукціям від знаменитих брендів та виключити будь-які екстремальні форми. Вітер дуже не любить різких перепадів та гострих кутів.

Також важливим моментом буде матеріал, з якого виконане вітрове скло на мопед - органічне скло тут недоречно, у зв'язку з крихкістю та гострими кутами, що з'являються при поломці. Найкраще віддати перевагу вітровикам із міцного полікарбонату. Що стосується кріплень, найбільш підходящим рішенням будуть закладні гайки з гуми, які при падіннях забезпечують склу можливість вискочити з конструкції, виключивши шкоду райдеру.

Коли вітрове скло на скутер чи мотоцикл встановлено, варто перевірити новинку у бойових умовах. Прокотіться на своїй техніці, оцініть роботу виробу. Фіксуйте кріплення та зривайте захисну плівку зі скла лише у разі якісної боротьби з вітром.

Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
 • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
 • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Чи можливе повернення?
Що із оплатою?
 • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
 • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
 • на окремі товари необхідні повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару
Відображення:
Вгору