0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Тюнінгові глушники

Купити тюнінговий глушник мотоцикла у Києві

Купити тюнінговий глушник і встановити на спортивний мотоцикл замість штатної деталі дуже спокусливо, адже це рішення дозволить отримати не тільки додаткові кінські сили, а й відмінний звук. Потрібно лише грамотно підібрати необхідні деталі.

Якими бувають мото глушники

На сучасних чотиритактних мотоциклах використовується два типи глушників - звукопоглинаючі та резонаторні. Має місце і комбінована система, проте зараз вона не має широкого розповсюдження.

Традиційні мотоциклетні глушники – резонаторного типу. Конструкція такої труби нагадує лабіринт. Якщо її розпиляти, усередині виявиться серія відсіків, з'єднаних трубками – так званими флейтами. Розмір флейти такий, що гази, що відпрацювали, можуть безперешкодно покинути камеру, а звукова хвиля пройде лише частково. Цей процес повторюється у кожному відсіку, і на виході від звукової хвилі залишається лише характерне шепотіння – слабка тінь дикого гуркоту, що потрапив у глушник із двигуна.

Звичайно, така система складна і веде до втрати потужності через безліч перешкод, які доводиться долати газам, що відпрацювали. Але вона має свої переваги. Щоразу, коли газ ударяється об стінку відсіку, утворюється вторинна хвиля - відбита, вона рухається у зворотньому напрямі.

Більшість неоригінальних глушників - звукопоглинаючого типу, також поширені тюнінг насадки на глушник у Києві. Звуковбирна труба поєднує в собі відносну дешевизну і безперечну ефективність. Конструкція її проста, як альпійський ріжок: у корпусі глушника проходить одна велика "флейта" з безліччю отворів. Простір між нею і корпусом заповнений набивкою, що глушить, і нагадує скловолокно.

Потрапляючи в глушник, гази прямим ходом йдуть геть, а звукова хвиля, розширюючись, частково поглинається набиванням. Її гучність змінюється незначно. Тому, незважаючи на свою назву, звукопоглинаючий глушник – вірний спосіб тюнінгу звучання. Якщо правильно вибрати і купити тюнінгові глушники, ваше наближення буде відчуватися за пару кілометрів. Крім того, мотоцикл отримує кілька додаткових "коней", щоправда, у вузькому діапазоні обертів.

На відміну від стандартних, звукопоглинаючі глушники вимагають догляду. Виражається це у регулярній заміні набивання, оскільки після кількох мільйонів звукових ударів вона ущільнюється та втрачає свої властивості.

як підібрати тюнінговий глушник на байк

Недорогий тюнінг мото глушників, в основному, покращує звук та зовнішній вигляд байка. Потужність збільшується незначно. Якщо вам хочеться відчутного збільшення, необхідно міняти ще й патрубки. Справа в тому, що і в стандартних, і в тюнінгових деталях використовують один і той самий ефект. Циліндри двигуна працюють нерівномірно щодо один одного, вихлоп з кожного рухається до глушника як би поодинці, створюючи за собою зону низького тиску. Якщо правильно підібрати патрубки, швидкість вихлопних газів збільшується, камера згоряння очищається швидше, а потужність двигуна зростає.

Якщо головне для вас звук та зовнішній вигляд, ваш варіант – звукопоглинаючий глушник з нержавіючої сталі або алюмінію. Виглядає чепурно, звучить голосно, і двигун дихає, а ціна тюнінгу глушника скутера буде доступною кожному райдеру.

Бажаючим реально покращити експлуатаційні характеристики свого улюбленця можна порекомендувати купити глушник двох інших варіацій. Для практикуючих активну їзду існують титанові труби, основна перевага яких – міцність, а для полегшення конструкції підійдуть карбонові деталі.

Де купити тюнінговий глушник для мотоцикла в Україні.

Інтернет-магазин Мотоквартал заслужив на ідеальну репутацію серед українських мотолюбителів. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію від найкращих світових виробників мото запчастин. Купити тюнінговий глушник для байка у нашому магазині буде вдалим рішенням. Зробити правильний вибір та оформити замовлення допоможуть кваліфіковані консультанти, а ціна тюнінгу глушників буде найкращою по Україні.

Відображення:
Вгору