0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ріжучий інструмент

Ріжучий інструмент

Виконання різноманітних робіт передбачає застосування відповідного інструменту. Серед багатьох видів виробів, які допомагають людині впоратися з виконанням тієї чи іншої роботи, велику частку у відсотковому відношенні займає різальний інструмент. Найбільшого поширення набули такі його види, як стамески, ножівки по металу, ножиці по металу, різні ножі, леза, різаки для труб, ножівки по дереву, скребки, рубанки та багато іншого. Цікавим і незамінним у теслярській та столярній справі є інструмент, який називають стамескою. Основне призначення стамески полягає у обробці матеріалів з деревини. З її допомогою можна виконати такі операції, як нанесення рельєфного та контурного різьблення, зняття фасок, вибірка поглиблень тощо. Відомо, що для стругання деревини в основному використовують рубанки, але за допомогою стамески також можливо здійснити зняття тонкої стружки, що робить таку дію ідентичним струганню.

Конструкція стамески

Говорячи про конструкцію стамески, слід зазначити, що основним її елементом є металеве полотно, яке на одному кінці закінчується гострим лезом, а щодо протилежного кінця, то на ньому встановлюють рукоятку або ручку, призначену для зручності при використанні і можливості наносити по ній удари якщо це необхідно. Спеціально для ручки хвостовик стамески виготовляють клиноподібної форми. Класичним вважається варіант, коли ручка, що насаджується на хвостовик стамески, виготовлена з деревини, а в тому місці, де вона стикається з полотном, для запобігання пошкодженню, на ній встановлюють металеве кільце. Існують ударні та ручні стамески. У першому випадку обробка матеріалу відбувається за рахунок не сильних ударів киянки по ручці стамески, а ось у другому випадку можна розраховувати тільки на тиск, який здатна створити рука працюючого. Полотна стамесок виготовляють із міцної, але не крихкої інструментальної сталі.

Про ножиці по металу

До ріжучого інструменту безпосереднє відношення мають ножиці по металу. Вони призначені для розкрою листової сталі різної товщини і здатні виконувати такі операції з дотриманням заданих розмірів, причому їх застосування унеможливлює утворення окалини по краях листа, оскільки процес нагрівання відсутній. У побутових умовах використовуються компактні ножиці, що не мають великої маси по металу, які легко можна доставити до місця роботи. Однак, у виробничих умовах застосовують стаціонарно встановлені верстати, здатні у стислий термін виконувати великі обсяги робіт, розрізаючи метал підвищеної товщини. При підборі ножиць по металу, якщо їх передбачається використовувати в домашніх умовах, рекомендується звернути увагу на такі фактори, як товщина металу, що розрізається, чи буде необхідність виконувати криволінійне різання, матеріал, з якого виготовлені ножі і якщо це електрифіковані ножиці, то на потужність двигуна. Варто врахувати технічні характеристики, функціональність, а також можливість регулювання глибини різу.

Де купити

Ще один інструмент для різання різних матеріалів називають ножівкою. Її широко застосовують, як у столярній, так і слюсарній справі. Вся справа в тому, яке полотно встановлено на ножівці, адже якщо полотном, призначеним для розпилювання металевих заготовок, можна обробити вироби з деревини, то полотном столярної ножівки метал не розпиляти. Але, крім металу та деревини ножівки здатні працювати з такими матеріалами, як пластик, пінопласт, деревностружкові та деревноволокнисті плити, фанера, газобетон, гіпсокартон та багато чого іншого. Маючи бажання та можливість придбати ріжучий інструмент рекомендуємо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити різальний інструмент;;
  • дізнатися ціни на ріжучий інструмент та придбати необхідний недорого;
  • скористатися каталогом різального інструмента;
  • замовити різальний інструмент з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору