0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини позашляхові off-road 19"

Шини off-road 19"

Всі досвідчені водії мотоциклів з часом виробляють для себе критерії, згідно з якими підбирають гуму, що найбільше відповідає потребам на даний момент часу. Перше, що береться до уваги, це виробник відповідної покришки. Серед найбільш відомих компаній, які постачають на світовий ринок покришки для мотоциклів, придатні для експлуатації поза дорогами, фахівці виділяють такі, як Bridgestone, Continental, Dunlop, DURO, HEIDENAU, Metzeler, Michelin, Mitas, Motoz, Pirelli, Shinko та Chao Yang. Продукція цих компаній давно відома на світовому ринку, має попит і популярність, є перевіреною і надійною. Купуючи гуму однієї з цих відомих компаній, власник мотоцикла вже отримує впевненість у тому, що куплений виріб виправдає його надії і не підведе за жодних обставин.

Вимоги до позашляхової гуми

Особливого значення набуває підбір гуми на мотоцикл, якщо відомо, що доведеться брати участь у змаганнях з мотокросу. Підібрати покришки, які могли б не підвести на складних ділянках бездоріжжя, справа не проста. Така гума повинна забезпечувати як поздовжнє, так і поперечне зчеплення з дорогою, хороші стартові якості, а також впевнене проходження поворотів. Придбавши таку гуму, мотоцикліст повинен бути впевнений, що вміння і навички, що мають у нього, дозволять без пригод, дістатися до траси з місця паркування. Адже, як відомо, позашляхова гума не призначена для переміщень дорогами загального користування з асфальтовим покриттям. На них у мотоциклів із позашляховими покришками найчастіше фіксують і погану керованість, і рівень гальмування, що не відповідає вимогам.

Найчастіше покришки для поїздок поза дорогами виготовляють за так званим діагональним типом. Конструкція та призначення таких покришок передбачає розміщення в них повітряних камер або спеціальних мусів, після встановлення яких покришки стають абсолютно стійкими до такого виду пошкоджень, як проколи. Що стосується розмірів покришок для їзди поза дорожнім покриттям, то найчастіше зустрічаються покришки з розмірами R21, R19, R18, а ось покришки з розміром R17 не набули великого поширення. Крім того, покришки для поїздок поза дорогами, в загальноприйнятому розумінні, поділяють на покришки для мотокросу і покришки для ендуро. Але це ще не все. Існує також гума, яка призначається для професійних гонок та гума, що використовується переважно любителями мотоциклетного спорту.

Типи гуми в залежності від ґрунту

Мотокросом вважаються змагання, де здійснюються заїзди на відносно невеликі дистанції. Дорожнім полотном у таких змаганнях вважають ґрунт, який протягом усієї дистанції, як правило, є однаковим за своєю структурою. Розрізняють м'які і тверді ґрунти, від чого власне і залежить тип гуми, що встановлюється. На твердих ґрунтах краще зарекомендувала себе еластична гума з широкими грунтозачепами. А ось на м'яких ґрунтах застосовують гуму з невеликою кількістю ґрунтозачепів, але при цьому підвищена жорсткість гуми є плюсом.

Зрозуміло, що ті, хто вже давно займається мотоциклетним спортом, знають, де придбати якісну та перевірену гуму. Але іноді варто спробувати і альтернативні варіанти, які ймовірно виявляться вигіднішими, ніж попередні. Одним із таких альтернативним варіантом може стати звернення до інтернет-магазину Мотоквартал. Тут, на сторінках цього сайту цілком можна самостійно підібрати потрібну гуму, а у разі виникнення будь-яких труднощів, ніколи не пізно звернутися до фахівців чи продавців цього магазину. І тоді у вас з'являться можливості:

  • купити шини off-road 19";
  • замовити шини off-road 19" з доставкою як по місту Києву, так і в інші регіони України;
  • якщо буде потрібно, то скористатися каталогом шин off-road 19";
  • дізнатися ціну на шини off-road 19" та купити їх недорого, завдяки знижкам магазину;
Відображення:
Вгору