0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ліхтарики

Ліхтарики

Під час подорожей, у тому числі і на мототранспортному засобі, у побуті, будівництві, у темний час доби або за поганої видимості, може знадобитися такий пристрій, як ліхтарик. Найчастіше ліхтарик використовують у складних метеорологічних умовах, у зв'язку з чим виробники виготовляють корпус ліхтарика з матеріалу, який може протистояти ударам та не пропускати вологу всередину корпусу. Основними показниками для ліхтариків вважають їхню здатність створювати спрямований світловий промінь та дальність свічення. В даний час широкого поширення набули світлодіодні ліхтарики. Їх можна легко включити та без проблем доставити у потрібне місце.

Пластикові та металеві ліхтарики

Світлодіодні ліхтарики здатні досить яскраво висвітлити будь-яку поверхню або предмет, оскільки мають високу потужність. Корпус цього виробу прийнято виготовляти із металу або спеціального пластику. Пластикові ліхтарики характеризуються невеликою масою. Металевий корпус ліхтарика здатний протистояти несильним ударам та захищає всі внутрішні частини від пилу та вологи. Деякі моделі оснащуються ремінцями, за допомогою яких можна закріпити ліхтарик на руці. Крім того, є можливість фокусування променя на різних відстанях від ліхтарика. Принцип дії світлодіодного ліхтарика заснований на відомій із фізики роботі напівпровідників.

Типи ліхтариків

Для ефективного здійснення своєї діяльності людство застосовує ліхтарі різного типу. Особливою популярністю користуються ліхтарики від таких компаній, як Oxford, Stanley та STERN. Їхня продукція відповідає найвищим вимогам щодо якості, що висуваються до подібного типу приладів. У випадках, коли потрібно використовувати ліхтар протягом тривалого часу і потрібна його висока потужність, застосовують повнорозмірні ручні ліхтарі. Незважаючи на свої часом значні габарити, їх зручно переносити в руках і транспортувати. Для пошуку дрібних предметів у темний час доби або в неосвітлюваних приміщеннях не обійтися без компактних ручних ліхтарів. Вони мають невеликі габарити, їх перенесення не завдає незручностей. Можна використовувати для освітлення дороги та інших ситуаціях.

Ліхтарики з розміщенням на лобі

Існує також тип ліхтарів, які розміщуються на лобі за допомогою спеціального кріплення. У цьому випадку руки залишаються вільними, а рухами голови промінь світла прямує на ділянку, що обстежується. Хороші ліхтарі налобні здатні висвітлити ділянки поверхні на дальність до тридцяти метрів. Крім того, виробники забезпечують їх функцією, яка дозволяє вибрати найбільш підходящий для даних конкретних умов режим роботи ліхтарика. У медицині, будівництві, при їзді велосипедом, у туристичних походах, рибалці, полюванні, проведенні ремонтних робіт автомобіля або іншої техніки, а також у багатьох інших випадках знаходить застосування налобний ліхтар.

Про туристичні ліхтарі

Не обійшли своєю увагою виробники та туристичну сферу. Спеціально для застосування в туристичних походах випускають компактні та практичні, стійкі як до механічного впливу, так і до проникнення вологи ліхтарі. Джерелом живлення для туристичних ліхтарів є акумуляторні батареї або звичайні батарейки. Тривале використання туристичних ліхтарів призводить до розрядки джерел живлення і якщо їх своєчасно не замінити, то висвітлювати вони нічого не зможуть. Альтернативним варіантом можуть стати звані динамо-ліхтарі. Вони є портативні пристрої, у яких електрична енергія виробляється з допомогою застосування м'язової сили людини. Як варіант, для вироблення електричної енергії необхідно деякий час крутити ручку.

Де купити

Свобода вибору завжди залишається за тим, хто збирається витратити кошти на придбання будь-якого виробу. Якщо ви визначилися і точно знаєте який ліхтар вам потрібен, звертайтеся до нашого інтернет-магазину та отримайте такі можливості:

  • купити ліхтарик, що відповідає вашим вимогам;
  • скористатися каталогом ліхтариків;
  • дізнатися ціни на ліхтарики та придбати необхідний недорого;
  • замовити ліхтарик з доставкою до міста Києва, або будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору