0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Клапани двигуна

Клапани двигуна

Види клапанів двигуна

У будь-яких транспортних засобах, включаючи мотоцикли, які обладнані двигунами внутрішнього згоряння, безперечно, є клапани. За призначенням вони бувають двох видів: впускні та випускні. Перший із вказаних впускає в циліндр горючу суміш, а другий випускає гази, які утворюються в результаті згоряння горючої суміші. Якщо ж говорити про влаштування клапанів, то вони бувають як механічними, так і електричними, електромагнітними, запобіжними, дросельними або регулювальними.

Про зазори

Між корпусом циліндра двигуна та клапаном існує зазор. Для того, щоб клапан ефективно виконував свою функцію, необхідно періодично здійснювати регулювання цього зазору. Регулювання зазору здійснюється в обов'язковому порядку після розбирання-складання циліндра або відповідно до вказівок інструкції до цього конкретного двигуна. Необхідно враховувати, що розмір зазору у впускному клапані відрізняється від розміру зазору у випускному клапані.

Основні функції клапанів

Вважається, що клапан виконує свою функцію, якщо:
  • у закритому стані забезпечує непроникність для газів у каналах циліндра;
  • у відкритому стані не створює проблем для виходу газів, що відпрацювали;
  • здатний працювати навіть із найпримітивнішою конструкцією приводу відповідального за закриття або відкриття клапанів;
  • забезпечує мінімальне тертя у своїй переміщенні;

Що буде, якщо не відрегулювати зазор клапанів?

Якщо зазор клапанів буде менше необхідного, це призведе до зниження ефективності роботи двигуна. Фахівці відзначають у цьому випадку також більш швидке зношування всіх деталей циліндра. Якщо ж зазор буде більшим, ніж потрібно, то не чекайте, що двигун зможе здійснити повну віддачу своєї потужності. А ось при їзді можуть спостерігатися як шум, так і стукіт у двигуні.

Де краще купити клапани

Клапани двигуна мотоцикла належать до одним із найважливіших частин конструкції двигуна. Тому їхній підбір потрібно здійснювати дуже ретельно і навіть скрупульозно. Інтернет магазин «Мотоквартал» безумовно забезпечить вам всі умови для успішної купівлі необхідних вам клапанів. Причому купивши клапани двигуна у нас, ви можете бути впевнені в негайній їхній заміні, якщо виявиться виробничий брак. Крім того, куплений вами товар може бути доставлений до будь-якого населеного пункту України. Та й ціни не нададуть на вас шокуючого чи негативного впливу.

 

 

 

Відображення:
Вгору