0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ремкомплект переднього амортизатора

Ремонтні комплекти амортизатора

Враховуючи стан наших доріг, особливо за межами великих населених пунктів, не дивує той факт, що амортизатори на мотоциклах і скутерах витримують максимум один або два сезони. Власники дорогих моделей, як правило, на ремонті амортизаторів не морочаться. У них є фінансова можливість замінити амортизатор, що вийшов з ладу, на новий. У господарів бюджетної техніки найчастіше ситуація інша.

Альтернатива заміни амортизатора

І дійсно купувати та встановлювати нові амортизатори щоразу, коли старі починають працювати не коректно, досить накладно. Вихід із цієї ситуації знайдено давно. Він полягає у самостійному ремонті амортизатора. Запасні частини для такого ремонту можна купувати окремо, а можна придбати одразу ремонтний комплект амортизатора, що значно полегшить здійснення ремонтних робіт.
 

Які запчастини потрібні для ремонту амортизатора?

Найпростіше розглянути, які запчастини потрібні для ремонту амортизатора, на прикладі переднього амортизатора сухого типу. Ось їх перелік:
  • пробка, призначення якої перешкоджати проникненню різних дрібних сторонніх предметів, включаючи бруд, пил і т.д. Корок встановлюється у верхній частині амортизатора;
  • пильовик, який перешкоджає проникненню бруду, пилу та вологи безпосередньо всередину самої конструкції амортизатора;
  • стопорне кільце, що утримує всередині склянки втулки та пружини;
  • прохідна втулка, що дозволяє перу ковзати всередині неї;
  • пружини, що виконують функції амортизації На пружини припадає все основне навантаження;
  • стопор, який утримує пружину у потрібному місці;
  • глуха втулка, виготовлена з фторопласту і розташована в нижній частині;
  • гумовий відбійник, що знаходиться внизу склянки і є обмежувачем;
  • склянку, всередині якої знаходиться все, що має бути встановлене в амортизаторі;

Ремонтні комплекти – тут

Придбати ремонтні комплекти амортизатора можна у нашому інтернет-магазині. Ціна на ремонтні комплекти амортизатора не суперечать уявленням про бюджетний варіант цін за досить непоганої якості. Передбачено заміну товару чи повернення коштів у разі виявлення виробничого шлюбу. Підбір необхідного вам ремонтного комплекту амортизатора можна здійснити за допомогою наших спеціалістів та консультантів.

 

 

 

 

Відображення:
Вгору