0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Пелюсточні та голчасті клапани

Пелюсточні клапани та патрубки

 
На багатьох (але не на всіх!) засобах моторизованої техніки встановлено так звані пелюсткові клапани. Простий пристрій, ціна якого не б'є по кишені, дає її власнику низку переваг. Отже, використання пелюсткового клапана в двигунах внутрішнього згоряння мотоцикла призводить до таких позитивних змін у роботі двигуна:
 
  • скорочується витрата палива;
  • потужність двигуна збільшується
  • на постійних оборотах двигун працює стійкіше;
  • горюча суміш краще наповнює камеру згоряння двигуна;

На зображенні нижче показано конструкцію та принцип дії пелюсткового клапана.
 
 

Як бачимо, цей пристрій складається з пелюстки (мембрани) і корпусу в якому і виконаний клапан. При збільшенні тиску пелюстковий клапан пропускає рідину або газ, а за низького тиску відповідно його закриває, не дозволяючи цим компонентам переміщатися через клапан. При своєчасній заміні пелюсток цього клапана працювати він буде довго і надійно.

Для кожної моделі двигуна конструктори розробили різні види пелюсткових клапанів. Підібрати та купити відповідний конструкції вашого мотоцикла пелюстковий клапан ви можете і в нашому інтернет магазині «Мотоквартал». Ми беремося доставити придбані у нас вироби як до міста Києва, так і до інших міст України.

У різних галузях народного господарства, як і автомобільної промисловості, стала вельми поширеною набули різного виду патрубки. Звичайно, і різні марки мотоциклів одержали у своє розпорядження ці необхідні конструктивні елементи.

 Виготовляються такі патрубки для з'єднань різних конструктивних елементів технічного пристрою, що використовується. Патрубки оберігають різні деталі від попадання в них пилу, бруду та інших небажаних інгредієнтів, а також дозволяють газам і рідинам, що переміщуються, знаходиться в обумовленому для них місці. При їх купівлі в першу чергу необхідно звертати увагу на якість матеріалу, з якого вони виготовлені, а також те, щоб їх геометрична форма відповідала оригіналу.

 
Відображення:
Вгору