0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Паливна система

Система палива

 
Двигуни внутрішнього згоряння, які застосовуються в мотоциклах, для успішної роботи потребують надходження горючої суміші. Для приготування горючої суміші використовується паливо, основою якого є бензин з октановим числом не менше 93 одиниць. Сама горюча суміш є розпиленим і змішаним з повітрям бензином. У частині двотактних мотоциклетних двигунів, для приготування паливної суміші, бензин додається масло.

Зауважу, що для запобігання детонації і застосовують бензин з високим октановим числом. Сама детонація вважається дуже небажаним явищем, та й крім того небезпечним, оскільки в результаті її виникнення деталі, що відносяться до групи циліндрів і поршнів, можуть зазнати руйнування в результаті вибухового згоряння палива і перегріву цих деталей. Крім того, від величини октанового числа залежить економічність, потужність і ступінь стиснення двигуна внутрішнього згоряння.

Вся система живлення двигуна внутрішнього згоряння мотоцикла, налаштована на безперебійну подачу паливної суміші з ємності, яка називається баком (бензобаком) мотоцикла, безпосередньо в циліндр двигуна. Розташування бензобака (паливного бака) вище за рівень, на якому розташований двигун, дозволяє паливу надходити в карбюратор (де і готується паливна суміш), самопливом. В інших випадках доводиться застосовувати насоси, які можуть бути обладнані різними видами приводів: вакуумними, електричними чи механічними.
 
На наведеному нижче схематичному зображенні паливної системи мотоцикла показані основні деталі, що входять в цю систему.
 
 
Цифрами позначені такі деталі:
 
1. Паливний бак;
2. Кришка паливного бака;
3. Паливний кран;
4. Шланг;
5. Карбюратор;
6. Повітряний фільтр.


Наш інтернет магазин надає можливість купити за прийнятними цінами, в тому числі і в Києві, всі вищезгадані запасні частини для вашого мотоцикла, якість яких гарантована їх постачальниками та виробниками. Всього вам гарного та вдалих покупок та безаварійних поїздок.

 
Вгору