0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Ободи колес

Ободи

Ободи та диски для мотоцикла мають величезне значення, оскільки впливають на безпеку, стійкість та зовнішній вигляд. Перед власником мототранспортного засобу під час заміни коліс часто виникає питання, на якому типі дисків зупинити свій вибір. Як правило, увагу привертають диски обладнані сталевими спицями, що перехрещуються, їх ще називають спицьованими колесами, легкосплавними литими, карбоновими або ще недостатньо відомими, але отримують все більше поширення колеса типу хаблес, і призначені для використання в екстремальних умовах, так звані - тюблес. Переважна більшість мотоциклів, що бороздять наші дороги, постачають або литими легкосплавними, або спицьованими дисками. Останні привертають до себе увагу не лише оригінальним, стилізованим під ретро зовнішнім виглядом, а й найвищою живучістю завдяки своїй еластичності. Ободи подібного типу здатні витримувати серйозні ударні навантаження при попаданні в ями і в багатьох випадках їх ремонт не тільки можливий, але й легше його виконати.

Ковані, литі та карбонові диски

На карбонових дисках воліють їздити ті водії, які розуміються на аеродинаміці. З ними не можуть зрівнятися диски з алюмінію. Там, де карбон, там і ідеальний профіль, а також найкраще співвідношення між вагою та жорсткістю диска. Однак на такому вигляді дисків бажано кататися ідеальними дорогами і в жодному разі не потрапляти на бездоріжжя. Що стосується литих легкосплавних дисків, то вони за багатьма показниками перевершують своїх кованих побратимів, у тому числі в такій категорії, як ціна-якість. Виготовлення литих дисків у наш час просунутих технологій, не відрізняється будь-якими складнощами. Підготовлений сплав за допомогою форм відливають, а потім обробляють за допомогою обточування доводячи до готового диска. Враховуючи, що в результаті такої технології виключається проведення зварювальних робіт і відсутня будь-яке з'єднання деталей, конструкція, що отримується, має невелику масу і має гарну міцність.

Переваги та недоліки литих легкосплавних дисків

На жаль, як зазначають фахівці, під час виконання операції званої лиття, у структурі диска можуть утворюватися як пори, так і раковини, але з іншого боку, враховуючи, що таке виробництво є практично безвідходним, спостерігається зниження вартості готових виробів. Звичайно, у всіх світових виробників литих дисків є контролери якості та весь виявлений виробничий шлюб негайно вирушає на переплавку. Так, литі диски мають малу вагу, але це не усуває їх крихкість, що негативно позначається на їх ходових якостях при попаданні колеса в яму. Від сильного удару такий диск може розколотися і відремонтувати його буде неможливо. Як варіант, для збільшення міцності та надійності збільшують товщину диска, але в цьому випадку одночасно з товщиною збільшується маса виробу.

Де купити

Існують в даний час і такі екзотичні колеса, як Хаблесс, у яких відсутня маточина. Сама назва завдячує своєму походженню англійської мови, в якій його написання виглядає таким чином — «hubless», а перекладається це слово приблизно, як «безступичний», що прямо вказує на відсутність маточини. Ще їх можуть називати «орбітальними колесами» або «осмос колесами». Але поки що через свою дорожнечу, особливого поширення дисків такої конструкції очікувати не доводиться. Якщо будь-який диск або обід потрібен вашому мотоциклу, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити ободи різних конструкцій для будь-якої марки мотоцикла;
  • замовити ободи з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України.
  • дізнатися ціни на ободи та придбати необхідний недорого;
  • скористатися каталогом ободів для мототранспортної техніки;
Відображення:
Вгору