0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Глушники

Глушники та хомути

 
Для відведення відпрацьованих газів двигуна мотоцикла використовується випускна система, що складається із трьох частин. Первинним є випускний колектор, який поєднує всі потоки вихлопних газів їх усіх циліндрів. Далі приймальна труба доставляє відпрацьовані гази в глушник, причому найчастіше випускний колектор та приймальна труба виконуються у вигляді нероз'ємного з'єднання. І нарешті завершує випускну систему сам глушник.

Крім свого прямого призначення, знижувати рівень шуму, глушник впливає на такі показники роботи двигуна мотоцикла, як економічність, потужність і момент, що крутить. Незважаючи на те, що всі процеси, що проходять у вихлопній трубі, давно вивчені фахівцями, розрахунок параметрів виготовлення якісної вихлопної труби доступний лише професіоналам.

Слід зазначити, що багато любителів мотоциклетної техніки вважають за краще встановлювати так званий прямоточний глушник. Вважається, що такий вид глушника дозволяє поряд з покращенням зовнішнього вигляду мотоцикла додати потужності двигуну. В результаті установки такого глушника звук вихлопу набуває баритонних відтінків і стає значно голоснішим, ніж при звичайному глушнику.
 


 
Важливим, а точніше навіть незамінними при кріпленні глушників, є хомути, які знайшли застосування в різних галузях народного господарства. Типів та різновидів хомутів існує безліч, але є два головні фактори, за якими вони і класифікуються. Одним із таких факторів є тип завдання, який має вирішувати конкретний хомут, а другим матеріал, з якого він виготовлений. Для кріплення мотоциклетних вихлопних труб використовують хомути, виготовлені з металу.

Інтернет магазин «Мотоквартал» на цій сторінці сайту надає широкий вибір вищезгаданих виробів, а також різних гумових прокладок, що використовуються при кріпленні глушника. Звертайтесь до наших спеціалістів та продавців, які допоможуть підібрати якісні товари за прийнятними цінами з доставкою до Києва та у всі інші міста України.
Як купити зі знижкою?
Як швидко я отримаю товар?
  • якщо на картці товару є позначка Відправлення 24h, то він буде відправлений протягом доби
  • якщо такої позначки немає, то термін зазначений на кожній картці товару та становить від 2 до 10 робочих днів
Возможен ли возврат?
Що із оплатою?
  • оплатити онлайн можна як на сайті, так і перерахуванням на картковий рахунок
  • післяплата також доступна з додатковими витратами, що визначаються Новою поштою
  • на окремі товари необхідна повна або часткова передоплата, що зазначено на картці товару

 
Вгору