0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Двигун DLH1100-1105

Двигун DLH1100-1105

Xingtai DLH1100-1105 є двигуном внутрішнього згоряння, що працює на дизельному паливі. Його творці забезпечили його одним циліндром, який працює у чотиритактному режимі. Цей двигун має достатньо потужності для того, щоб його широко використовували у мотоблоках та міні-тракторах. Великим плюсом є рідинна система охолодження, що застосовується. Фахівці та власники вважають ці двигуни надійними, продуктивними та якісно виготовленими. Вони можуть прослужити весь відведений період експлуатації без особливих проблем, а це приблизно вісім, а то й десять років при регулярному використанні протягом усього календарного року. Звичайно, профілактичне обслуговування та своєчасну заміну витратних компонентів ніхто не скасовував. Найчастіше будь-які проблеми з Xingtai DLH1100-1105 виникають у разі неналежного догляду і якщо були допущені перевантаження.

Про запасні частини

Але навіть при використанні цього двигуна в екстремальних умовах завжди залишається можливість виконати ремонт, причому враховуючи просту конструкцію цього двигуна, процес відновлення можна здійснити самостійно. Найчастіше для виконання часткового або капітального ремонту подібного типу двигунів, набувають такі запасні частини, як колінчастий вал, головка блоку циліндрів, сам блок циліндрів, а також клапани, втулки та гільзи блоку циліндрів. Крім того користується попитом двигун вентилятора, що працює для охолодження радіатора та розхідники, типу кілець, дисків та клапанів. При посилених навантаженнях фахівці рекомендують проводити профілактичний огляд із заміною зношених деталей мінімум один раз на сезон, а за необхідністю, якщо неполадки видно неозброєним оком або визначаються на слух, ремонтні роботи проводяться частіше. На сьогоднішній день дефіциту на комплектуючі для описуваного двигуна не спостерігається і їх завжди можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Особливості дизельного двигуна

Дизельні двигуни сьогоднішнього покоління відрізняються економічністю, мають високий крутний момент, а що стосується шуму, що виробляється, то завдяки сучасним технологіям виробництва, його рівень практично не перевищує рівень шуму аналогічних двигунів, що працюють на бензині. У конструкції дизельного двигуна, особливо не фахівця, важко виявити якісь значні відмінності. Абсолютно нічого нового в дизельному двигуні немає, а ось поршні, циліндри та шатуни залишилися. Звичайно привертає увагу посилена клапанна група, але це і не дивно, адже ступінь стиснення у бензинових двигунів нижче ніж у двигунів, що працюють на дизельному паливі. Наприклад, ступінь стиснення бензинового двигуна становить від 8,5 до 12 кг/см2, залежно від октанового числа бензину, тоді як дизельного двигуна ступінь стиснення перебуває у межах від 18 до 22 кг/см2. Саме з цієї причини дизельні двигуни мають як більші габарити, так і більшу вагу.

Де купити

Є й важлива різниця між двигунами, що працюють на бензині та на дизельному паливі. Воно полягає в тому, як формується паливна суміш, як відбувається займання та процес згоряння палива. У бензиновому двигуні паливна суміш утворюється ще до попадання в циліндр, а саме у впускній системі, а спалахує вона безпосередньо в циліндрі завдяки іскрі, яку виробляє свічка. А ось у дизельному двигуні паливо та повітря подаються окремо. Запалення ж відбувається через високий тиск і температуру всередині циліндра. Якщо ви вирішили придбати такий двигун або потребуєте запасних частин до нього, то звертайтеся до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити двигун DLH1100-1105 чи запасні частини до нього;
  • скористатися каталогом дизельних двигунів та запасних частин до них;
  • дізнатися ціни на двигун DLH1100-1105 або запасні частини до нього та придбати необхідне недорого;
  • замовити двигун DLH1100-1105 або запасні частини до нього з доставкою до будь-якого регіону України, включаючи місто Київ;
Відображення:
Вгору