0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Натягувачі ланцюга

Натягувачі ланцюга

Як би не називали цей пристрій, натягувач ланцюга, натягувач ланцюга трансмісії, натягувач ланцюга приводний або натягувач ланцюга приводу, його призначення залишається незмінним. З його допомогою виробляють натяг ланцюга до потрібних параметрів і відповідно визначають наскільки ослаблений ланцюг. Не відповідність натягу ланцюга до норм, що встановлюються виробником, призводить до швидкого зносу ланцюга, виходу з ладу передньої та задньої зірки, погіршення продуктивності всієї трансмісії силового агрегату мотоцикла, виходу з ладу системи механічної коробки передач та інших поломок. Крім того, якщо ланцюг сильно ослаблений, він може злетіти з провідної або веденої зірки і перестати виконувати свої функції, що призведе до неможливості виконання поїздок на мотоциклі. Вважається, що ланцюгова передача є одним з вузлів, що найбільш навантажуються в мотоциклі.

Якщо ланцюг натягнутий недостатньо

Якщо йдеться про мотоцикли, на яких встановлені потужні двигуни, то сили, що виникають у ланцюговій передачі, можуть досягати сили, близько декількох тонн. І це при дотриманні спокійного або нормального стилю їзди, а ось при різких прискореннях або гальмуваннях, сили, що впливають на ланцюговий привід, зростають багаторазово. При слабко натягнутому ланцюзі, коли він сильно провисає, при збільшенні навантаження, для початку вся ділянка, що провисає, ланцюга буде використана, а потім, після того як вільний хід ланцюга закінчиться, піде удар, який не можна буде назвати сприятливим для всіх елементів ланцюгової передачі. Крім того при ненатягнутому ланцюгу відбувається більш швидке зношування, як самого ланцюга, так і зірок, на яких він встановлений. Крім того при провисаючому надміру ланцюга і весь мотоцикл при будь-якому додаванні обертів смикатиметься, що навряд чи сприятиме продовженню ресурсу заднього приводу мотоцикла і підвищенню настрою його власника.

Кращі компанії з виготовлення натягувача ланцюга

Натягувач ланцюга, як і будь-яка інша деталь мотоцикла, з часом може з об'єктивних причин припинити виконувати свою функцію. Якщо відремонтувати його неможливо, слід звернутися до спеціалізованого магазину з продажу запасних частин для мотоциклів, де й придбати вищезгадану деталь. У таких магазинах ризик придбати некондиційну деталь або підробку, як правило, зведено до мінімуму. Крім того, ці магазини дають гарантію на продану продукцію і здійснюють заміну або повернення коштів, якщо був виявлений виробничий шлюб. При покупці натягувача ланцюга бажано звернути увагу на виробника цього виробу. Якщо такими виявилися такі відомі компанії, як INPARTS, JS, Monster, RIDE IT і RIZOMA, то можливість придбання неякісної продукції практично зводиться до нуля. Щодо продукції підприємств Китайської республіки, то з асортиментом та цінами у них все гаразд, а щодо якості варто порадитися з продавцем чи менеджером торгового підприємства.

Функції натягувача ланцюга

Натягувач ланцюга виконує важливі функції, які впливають на продуктивність двигуна мотоцикла, тому регулювання ланцюга за допомогою цього пристрою передбачає досягнення оптимального рівня натяжки. За допомогою натягувача ланцюга трансмісії можливо не тільки відрегулювати силу натягу ланцюга, але й компенсувати цей натяг, який може змінитися згодом у зв'язку з природним зносом ланцюга, а також через перепад температури, збільшення або зменшення вологості повітря, виникнення додаткової вібрації через збільшення навантажень. При експлуатації мотоцикла, особливо, коли виникають підвищені навантаження, зношується не тільки ланцюг і зірки, але і сам натягувач ланцюга.

Якщо ви впевнені, що натягувач ланцюга зносився і підлягає заміні, звертайтеся в наш інтернет магазин. Результатом такого звернення ви будете задоволені, оскільки відкриються такі можливості

  • купити натягувач ланцюга, відповідний за своїми параметрами для типу та марки ланцюга, встановленого на мотоциклі;
  • дізнатися ціну на натягувач ланцюга та купити його недорого;
  • замовити натягувач ланцюга з доставкою до будь-якого населеного пункту України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом натягів ланцюга;
Відображення:
Вгору