0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Література та наклейки

Література та наклейки

Книга, як відомо, є джерелом знань. Це відноситься і до технічної літератури, в якій автори описують пристрій мотоцикла, його ремонт, а також правила підготовки мотоциклістів-початківців і багато, багато іншого. Те, що одна людина зробила своїми руками, записав на папері або в електронному вигляді, інша завжди зможе прочитати і все точно повторити. В даний час існує величезна кількість інформації, яка тією чи іншою мірою стосується мототранспортної техніки. За допомогою книг, інструкцій та мануалів власники мотоциклів мають можливість дізнатися, як правильно здійснити ремонт того чи іншого вузла мотоцикла, як правильно його обслуговувати та без якихось навичок краще не виїжджати на дороги громадського користування.

Про наклейки для мотоциклів

Багатьом власникам мотоциклів, які вже володіють навичками безпечного водіння та не з чуток знають правила обслуговування мотоцикла, а також можуть самостійно здійснювати його ремонт, часто хочеться надати своєму мототранспортному засобу індивідуальний та незвичайний зовнішній вигляд. З цією метою застосовується обклеювання транспортного засобу за допомогою наклейок. Такий вид зміни зовнішнього вигляду мотоцикла називається рейсталінгом. Благо безліч відомих компаній поставляють у торгові точки різноманітні види наклейок. До таких компаній входять Oxford, VICMA, Acerbis, ARIETE, EVO, GJCT, HARRIS, KEITI, Monster, PROGRIP, а також різні компанії з Китайської народної республіки.

Навіть найдбайливіше ставлення до мотоцикла не зможе запобігти появі на різних його частинах подряпин, а то й вм'ятин. Говорять є лише один спосіб, коли подряпини і вм'ятини не з'являтимуться. Але для цього необхідно мотоцикл взагалі не експлуатувати, що для більшості мотоциклістів просто неприйнятно. Фарбувати мотоцикл щоразу, коли з'явилася якась подряпина дорого, та й займатиме багато часу. Вихід знаходять у застосуванні наклейок або спеціальних плівок. Виконати обклеювання мотоцикла цілком можливо самостійно, тим більше що нічого складного у виконанні такої роботи немає. У торгових точках можна підібрати різні варіанти для обклеювання будь-якого виду мототранспортної техніки.

Види наклейок

Для обклеювання можуть застосовуватися різні стрічки або стікери, за допомогою яких надають звичайному мотоциклу спортивного мотоцикла. Одночасно за допомогою обклеювання вирішується ще одне завдання, а саме під ними ховаються дефекти, які виникають на поверхнях деталей мотоцикла в процесі його експлуатації. Все більшої популярності набувають різноманітні світловідбиваючі або флуоресцентні наклейки. Серед них можуть зустрічатися й такі, що просто передають почуття гумору свого господаря. Крім того на мотоциклах можна зустріти такі види наклейок:

  • фірмові, на яких, як правило, зображено логотип тієї чи іншої відомої компанії;
  • наклейки на колісні диски та на покришки. Застосовуються для надання яскравості колесам мотоцикла і можуть бути як одноколірними, так і з виконаним малюнком;
  • шильдики, які найчастіше випускаються у вигляді примокутної наклейки і є різновидом так званих 3D наклейок;

Де купити

Для водіїв мотоциклів, як початківців, так і досвідчених, які хочуть розширювати свій кругозір у мотоциклетній тематиці, торгова мережа має великий вибір різноманітної літератури. У ній можна знайти відповіді практично на всі питання мотоциклів. Не залишаться без покупок і власники мотоциклів, які вирішили прикрасити його за допомогою наклейок. До речі придбати літературу для мотоциклів та наклейки можна в нашому інтернет-магазині. Втім, якщо ви до нас звернетеся, то зможете:

  • купити літературу та наклейки на мотоцикл;
  • використовувати каталог літератури та наклейок, для уточнення вибору;
  • замовити літературу та наклейки з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • дізнатися всі ціни на літературу та наклейки та купити їх недорого;
Відображення:
Вгору