0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Гальмівні супорти

Гальмівні супорти

 
Ще однією найважливішою деталлю гальмівної системи дискового типу є супорт. Основним призначенням супорта є те, що він забезпечує надійність кріплення у своєму корпусі гальмівних колодок. Крім того, конструкція супорта передбачає можливість переміщення аж до повного притискання, гальмівних колодок з гальмівним диском. Внаслідок виникнення між деталями, що входять у зіткнення, сили тертя та відбувається гальмування транспортного засобу.

Ще далекого 1902 року англійський винахідник Вільям Ланчестер, який прославився багатьма науковими працями в галузі техніки, запатентував свій варіант гальмівного супорта. Проте випробування цієї гальмівної системи не дали очікуваного результату, і її успішно забули. Лише через півстоліття компанії Сітроен вдалося успішно застосувати дискову систему гальм. З перших днів експлуатації вона зарекомендувала себе як надійний механізм, що забезпечує ефективне гальмування.

Ось таким чином виглядають гальмівні супорти для мотоциклів, що випускаються сучасною промисловістю.

 
 


Можна помітити, що в пазах супорта знаходиться гальмівний диск. З кожного боку цього диска встановлено один гальмівний циліндр та одна гальмівна колодка. Колодки притискаються до диска завдяки поршням. Самі поршні видавлюються за допомогою гідравлічної системи, здатної створювати достатній тиск безпосередньо на поршень, чим забезпечувати ефективне гальмування транспортного засобу.

Наш інтернет магазин здатний здійснити постачання супортів по всій території України та, звичайно, до її столиці місто Київ. У свою чергу, у вас, шановні клієнти, є всі шанси купити у нас за прийнятною ціною, якісні і так необхідні кожному мотовласнику запасні частини, що забезпечують безперебійну роботу гальмівної системи транспортного засобу.
Відображення:
Вгору