Кількість
|
Вартість
|
||
Днів постачання:
24h
|
|||
|
Міні-трактор Foton 244, Jinma 244|264
Часи, коли обробка середніх і навіть малих площею ділянок землі проводилася лише з допомогою такого ручного інструменту, як коса, лопата і тачка, йдуть у далеке минуле. Їм на зміну приходить сучасна техніка, зокрема це можуть бути і міні-трактори, без яких сучасним мешканцям сіл та сіл, власникам заміських будинків чи дачних ділянок неможливо обійтися. Задія малої техніки цілком зрозуміла. Невигідно з фінансової сторони, та й не зручно з технічної, використовувати на ділянках невеликої площі повнорозмірну косарку або трактор. Інша справа міні-трактор, для якого не потрібно виділяти багато матеріальних засобів. Він добре пристосований для маневрування на малих майданчиках і, крім того, з його допомогою роботу, на виконання якої в ручному режимі піде не менше доби, буде виконана протягом декількох годин.
Про виробників міні-тракторів
Основними виробниками міні-тракторів, які знайшли широке поширення в нашій країні, є японські та німецькі компанії, але фахівці до них зараховують також виробників з таких країн, як Китай, Росія та Білорусь. Причому слід визнати, що за якістю, вироби з усіх перелічених країн, приблизно рівні і при дбайливому і акуратному з ними поводженні протягом усього періоду регулярної експлуатації, здатні прослужити без капітальних ремонтів протягом восьми до десяти років. Звісно, це за умови своєчасного проведення профілактичних робіт та заміни видаткових запасних частин. При виборі міні-трактора для використання в першу чергу необхідно визначитися, для яких робіт він буде використовуватися весь основний час. Справа в тому, що крім всіх відомих міні-тракторів, у продажу є також садові трактори.
Відмінності між садовим та звичайним міні-трактором
При використанні міні-тракторів можуть бути задіяні різні додаткові як причіпні, так і навісні пристрої. У цей перелік можна включити культиватор та причіп, ківш та плуг, а також багато чого іншого. З метою захисту водія від поганих погодних умов у деяких моделях такої техніки встановлюють кабіну, що уможливлює експлуатацію міні-трактора практично цілий рік. А ось, що стосується тракторів, призначених для роботи на садових ділянках, то там встановлення кабіни не передбачено, можливість підключення додаткового обладнання у них відсутня і за потужністю вони значно поступаються міні-тракторам. Але є й очевидні переваги, до яких можна віднести такі, як компактність, простоту в обслуговуванні та управлінні. Момент обертання від колінвала двигуна в переважній більшості випадків передається на задні колеса, тобто в більшості міні-тракторів реалізований задній привід. Завдяки тому, що задні колеса міні-тракторів набагато перевершують у діаметрі передні колеса, покращується їхнє зчеплення із ґрунтом.
Де купити
Заради справедливості необхідно відзначити, що існують міні-трактори з повним приводом, який дозволяє передавати момент обертання на всі чотири колеса. У цьому випадку полегшується подолання перешкод під час руху, які на відкритій місцевості можуть зустрічатися в чималих кількостях і являти собою як купини, так і вибоїни. Але, суттєвим недоліком у цьому варіанті, слід визнати збільшену витрату палива, що може значно вплинути на матеріальні витрати. А ось по трансмісії можна зробити однозначний висновок, що найкращим варіантом є ступінчаста, механічна трансмісія. Якщо ви збираєтеся придбати міні-трактор або знадобилися запасні частини до нього, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:
- купити міні-трактор Foton 244, Jinma 244|264 та запчастини до нього;
- скористатися каталогом міні-тракторів та запасних частин до міні-трактора Foton 244, Jinma 244|264;
- дізнатися ціни на міні-трактор Foton 244, Jinma 244|264, а також запчастини до нього та придбати необхідне недорого;
- замовити міні-трактор Foton 244, Jinma 244|264 або запчастини до нього з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;